Škrtica.
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 WH

Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 WH

Kategorija: Kamere · Brend: Canon

od 1.389 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.389 KM (najviša uporediva 2.169 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 1.389 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.401 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.693 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.739 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.779 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.814 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.055 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.169 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.721 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.799 KM Kupi
Giga Nema na stanju 15. 9. 2026. 1.612 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-5812C030AA
ISOAutomatski: 100 – 12 800, H: 25 600
BojaBijela
BrendCANON
GrupaBez zrcala
Kompletiznad 24 mil pixela
PunjačLC-E17E
BaterijaLP-E17
ProcesorDIGIC X
DimenzijeWiFi/Bluetooth
GarancijaDA
Na stanju5
KategorijaDigitalni fotoaparati
Rezolucijaiznad 24 mil pixela
Garancija mj24 mjeseca
ProizvođačCanon
Nagib zaslonaDa
Brzina čitanja7,5 cm (2,95'')
Sadržaj kutijeBody, objektiv, punjač, baterija
Brzina zatvaračaMehanički: 30 – 1/4000 s, Elektronički: 30 – 1/8000
Dimenzije zaslona7,5 cm (2,95'')
Dodatna povezivostWiFi/Bluetooth
Izvorna kategorijaFotoaparati
Memorijska karticaSD/SDHC/SDXC i UHS-I
Rezolucija snimanja4K
Dimenzije Š x D x V116,3 x 85,5 x 68,8 mm
Broj stranica za ispis24,2
Rezolucija Dodatni info24,2

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.169 KM
28. 10. 2026.eKstore1.399 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.389 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.814 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.693 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.779 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.055 KM
28. 10. 2026.PC Market1.739 KM
28. 10. 2026.ProComp1.721 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.799 KM
27. 10. 2026.ProComp1.721 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.169 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.799 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.693 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.389 KM
27. 10. 2026.eKstore1.399 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.055 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.814 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.779 KM
27. 10. 2026.PC Market1.739 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.693 KM
26. 10. 2026.ProComp1.721 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.799 KM
26. 10. 2026.eKstore1.399 KM
26. 10. 2026.PC Market1.739 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.693 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.169 KM
25. 10. 2026.ProComp1.721 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.799 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.389 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.388 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.055 KM
25. 10. 2026.eKstore1.399 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.779 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.814 KM
25. 10. 2026.PC Market1.739 KM
24. 10. 2026.Mitalex1.389 KM
24. 10. 2026.ProComp1.721 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.169 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.055 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.