Škrtica.
Fotoaparat CANON R7 RF-S 18-150 IS STM

Fotoaparat CANON R7 RF-S 18-150 IS STM

Kategorija: Kamere · Brend: Canon

od 3.591 KM

Ponude iz 5 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.591 KM (najviša uporediva 3.660 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (5)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 3.591 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.660 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.335 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.938 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 4.149 KM Kupi

Specifikacije

ISO12800 - 32000
Bojaiznad 24 mil pixela
BrendCANON
GrupaBez zrcala
Kompletiznad 24 mil pixela
PunjačLC-E6E
BaterijaLP-E6NH
ProcesorDIGIC X
DimenzijeWiFi/Bluetooth
GarancijaDA
Rezolucijaiznad 24 mil pixela
Garancija mj24 mjeseca
ProizvođačCanon
Nagib zaslonaDa
Brzina čitanja7,5 cm (2,95'')
Sadržaj kutijebody, objektiv, punjač, baterija
Brzina zatvarača30 – 1/8000 s
Dimenzije zaslona7,5 cm (2,95'')
Dodatna povezivostWiFi/Bluetooth
Izvorna kategorijaFotoaparati
Memorijska karticaSD/SDHC/SDXC i UHS-II
Rezolucija snimanja4K
Dimenzije Š x D x V132 x 90,4 x 91,7 mm
Broj stranica za ispis32,5 MP
Rezolucija Dodatni info32,5 MP

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team4.149 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.660 KM
28. 10. 2026.Mitalex3.591 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.938 KM
28. 10. 2026.ABC Shop3.335 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.149 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.660 KM
27. 10. 2026.Mitalex3.591 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.938 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.335 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.660 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.660 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.149 KM
25. 10. 2026.Mitalex3.591 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.000 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.938 KM
25. 10. 2026.ABC Shop3.335 KM
24. 10. 2026.Mitalex3.591 KM
24. 10. 2026.A1 Team4.149 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.938 KM
24. 10. 2026.Biscomm3.000 KM
24. 10. 2026.ABC Shop3.335 KM
23. 10. 2026.A1 Team4.149 KM
23. 10. 2026.Mitalex3.591 KM
23. 10. 2026.Biscomm3.000 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions3.938 KM
23. 10. 2026.ABC Shop3.335 KM
22. 10. 2026.A1 Team4.149 KM
22. 10. 2026.Mitalex3.591 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions3.938 KM
22. 10. 2026.ABC Shop3.335 KM
22. 10. 2026.Biscomm3.000 KM
21. 10. 2026.A1 Team4.149 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions3.938 KM
21. 10. 2026.Mitalex3.591 KM
21. 10. 2026.ABC Shop3.335 KM
21. 10. 2026.Biscomm3.000 KM
20. 10. 2026.A1 Team4.149 KM
20. 10. 2026.Mitalex3.591 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions3.938 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.