Škrtica.
Fotoaparat CANON R8 RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM

Fotoaparat CANON R8 RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM

Kategorija: Kamere · Brend: Canon

od 3.048 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.048 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 7. 8. 2026. 3.048 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 3.185 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 3.360 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 3.401 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 3.406 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.699 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.882 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 4.089 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 4.089 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.254 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-5803C016AA
ISOAutomatsko: 100 – 102 400 (s povećanjem u koracima od 1/3 ili 1), ISO se može proširiti na L:50, H:204 800
BojaCrna
BrendCANON
GrupaBez zrcala
Kompletiznad 24 mil pixela
PunjačLC-E17E (u kompletu)
BaterijaLP-E17
ProcesorDIGIC X
DimenzijeWiFi/Bluetooth
GarancijaDA
Na stanju3
KategorijaDigitalni fotoaparati
Rezolucijaiznad 24 mil pixela
Garancija mj24 mjeseca
ProizvođačCanon
Nagib zaslonaPribl. 170 ° okomito i vodoravno
Brzina čitanja7,5 cm (2,95'')
Sadržaj kutijebody, objektiv, punjač, baterija
Dimenzije zaslona7,5 cm (2,95'')
Dodatna povezivostWiFi/Bluetooth
Izvorna kategorijaFotoaparati
Memorijska karticaSD/SDHC/SDXC i UHS-II
Rezolucija snimanja4K
Dimenzije Š x D x V132,5 × 86,1 × 70 mm
Broj stranica za ispis24,2 MP
Rezolucija Dodatni info24,2 MP

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.699 KM
28. 10. 2026.Mitalex3.401 KM
28. 10. 2026.eKstore4.089 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.882 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba3.406 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.360 KM
28. 10. 2026.PC Market3.185 KM
28. 10. 2026.ProComp3.254 KM
27. 10. 2026.ProComp3.254 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.699 KM
27. 10. 2026.Mitalex3.401 KM
27. 10. 2026.eKstore4.089 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.882 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba3.406 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.360 KM
27. 10. 2026.PC Market3.185 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.699 KM
26. 10. 2026.ProComp3.254 KM
26. 10. 2026.eKstore4.089 KM
26. 10. 2026.PC Market3.185 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.699 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
25. 10. 2026.ProComp3.254 KM
25. 10. 2026.Mitalex3.401 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.032 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.882 KM
25. 10. 2026.eKstore4.089 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.360 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba3.406 KM
25. 10. 2026.PC Market3.185 KM
24. 10. 2026.Mitalex3.401 KM
24. 10. 2026.ProComp3.254 KM
24. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.882 KM
24. 10. 2026.Biscomm3.032 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers3.360 KM
24. 10. 2026.Nabavi.ba3.406 KM
24. 10. 2026.PC Market3.185 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.