Škrtica.
Fotoaparat Sony Alpha 6700 Body

Fotoaparat Sony Alpha 6700 Body

Kategorija: Kamere · Brend: Sony

od 2.869 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.869 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 6. 10. 2026. 2.869 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.897 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 8. 2026. 3.129 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 24. 10. 2026. 3.149 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 6. 10. 2026. 3.199 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 3.325 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.801 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.875 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 3.216 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.249 KM Kupi
Ekutak Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.199 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.809 KM Kupi

Specifikacije

PNILCE6700B.CEC
ean4548736146624
BrandSony
BrendSony
Barkod4548736146624
Garancija24M
ProizvođačSony
Garancija-olx24
Senzor kamereCMOS
Grupa proizvodaDIGITCAM
Izvorna kategorijaAkcijske kamere
Količina na stanju1
Rezolucija slike kamere24Mp
Stabilizacija slike kamereNe

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.801 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.875 KM
28. 10. 2026.Ekutak3.199 KM
28. 10. 2026.Imtec3.249 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.875 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.801 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.125 KM
27. 10. 2026.Ekutak3.199 KM
27. 10. 2026.Imtec3.249 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.801 KM
26. 10. 2026.ABC Shop3.125 KM
26. 10. 2026.Ekutak3.199 KM
26. 10. 2026.Imtec3.249 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.801 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.924 KM
25. 10. 2026.ABC Shop3.125 KM
25. 10. 2026.Ekutak3.199 KM
25. 10. 2026.Imtec3.249 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
24. 10. 2026.Imtec3.249 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.924 KM
24. 10. 2026.ABC Shop3.125 KM
24. 10. 2026.Ekutak3.199 KM
24. 10. 2026.PC Market3.149 KM
23. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
23. 10. 2026.Biscomm2.924 KM
23. 10. 2026.ABC Shop3.125 KM
23. 10. 2026.Ekutak3.199 KM
23. 10. 2026.PC Market3.149 KM
23. 10. 2026.Imtec3.249 KM
22. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
22. 10. 2026.ABC Shop3.125 KM
22. 10. 2026.PC Market3.149 KM
22. 10. 2026.Ekutak3.199 KM
22. 10. 2026.Biscomm2.924 KM
22. 10. 2026.Imtec3.249 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.