Škrtica.
Frižider ELECTROLUX EAT6ME53U0

Frižider ELECTROLUX EAT6ME53U0

Kategorija: Frižideri · Brend: Electrolux

od 1.328 KM

Dostupan u 11 trgovina, najniža cijena 1.328 KM (najviša 1.856 KM), provjereno 24. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Biscomm Na stanju 24. 10. 2026. 1.328 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 25. 7. 2026. 1.419 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.430 KM Kupi
PC Market Na stanju 24. 10. 2026. 1.476 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 24. 10. 2026. 1.509 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 24. 10. 2026. 1.514 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 24. 10. 2026. 1.568 KM Kupi
A1 Team Na stanju 24. 10. 2026. 1.729 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 24. 10. 2026. 1.799 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 24. 10. 2026. 1.856 KM Kupi
eKstore Na stanju 24. 10. 2026. 1.856 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-EAT6ME53U0
BojaAmerički
BrendElectrolux
KompletAmerički
Dimenzije177 cm
Garancija5L
Na stanju10
KategorijaFrižideri
ProizvođačElectrolux
Brzina čitanjaE
Izvorna kategorijaFrizideri
Broj stranica za ispisInox

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
24. 10. 2026.eKupi BiH1.799 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.729 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.328 KM
24. 10. 2026.Nabavi.ba1.568 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.509 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.856 KM
24. 10. 2026.PC Market1.476 KM
24. 10. 2026.IMEL Shop1.514 KM
24. 10. 2026.eKstore1.856 KM
23. 10. 2026.eKupi BiH1.799 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.729 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.328 KM
23. 10. 2026.Nabavi.ba1.568 KM
23. 10. 2026.eKstore1.856 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.509 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.856 KM
23. 10. 2026.IMEL Shop1.514 KM
23. 10. 2026.PC Market1.476 KM
22. 10. 2026.eKupi BiH1.799 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.729 KM
22. 10. 2026.Nabavi.ba1.568 KM
22. 10. 2026.eKstore1.856 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.509 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.856 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.328 KM
22. 10. 2026.PC Market1.476 KM
22. 10. 2026.IMEL Shop1.514 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.729 KM
21. 10. 2026.eKstore1.856 KM
21. 10. 2026.Nabavi.ba1.568 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.509 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.856 KM
21. 10. 2026.Biscomm1.328 KM
21. 10. 2026.PC Market1.476 KM
21. 10. 2026.IMEL Shop1.514 KM
21. 10. 2026.eKupi BiH1.799 KM
20. 10. 2026.eKupi BiH1.799 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.729 KM
20. 10. 2026.eKstore1.856 KM
20. 10. 2026.Nabavi.ba1.568 KM

Povezani proizvodi