Škrtica.
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNT5ME36U1

Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNT5ME36U1

Kategorija: Frižideri · Brend: Electrolux

od 1.191 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.191 KM (najviša uporediva 1.473 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.191 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.191 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.219 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.222 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.250 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.393 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.473 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.473 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.349 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-LNT5ME36U1
BojaSamostojeći
BrendElectrolux
KompletSamostojeći
Dimenzije201 cm
Garancija5L, 5Y
Na stanju3
KategorijaFrižideri
ProizvodjacELECTROLUX
ProizvođačElectrolux
Tip_proizvodaFRIŽIDER
Brzina čitanjaE
Izvorna kategorijaFrizideri
Broj stranica za ispissiva + antifinger inox izgled

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Biscomm1.393 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.399 KM
28. 10. 2026.eKstore1.473 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.250 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.219 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.222 KM
28. 10. 2026.PC Market1.191 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.349 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.399 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.393 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.349 KM
27. 10. 2026.eKstore1.473 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.250 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.219 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
27. 10. 2026.PC Market1.191 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.222 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.349 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.399 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.250 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.393 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.219 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop1.222 KM
26. 10. 2026.eKstore1.473 KM
26. 10. 2026.PC Market1.191 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.393 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.349 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.399 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.072 KM
25. 10. 2026.eKstore1.473 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.250 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.219 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
25. 10. 2026.PC Market1.191 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.222 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH1.349 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.399 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.072 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.