Škrtica.
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME32X3

Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME32X3

Kategorija: Frižideri · Brend: Electrolux

od 1.379 KM

Ponude iz 13 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.379 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (13)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 7. 8. 2026. 1.379 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.423 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.455 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.460 KM Kupi
3D Box Na stanju 1. 10. 2026. 1.469 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.488 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.665 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.669 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.760 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.761 KM Kupi
Domod Dostupnost nepoznata 16. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.699 KM Kupi
Giga Nema na stanju 15. 9. 2026. 1.622 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-LNT7ME32X3
BojaSamostojeći
BrendElectrolux
KompletSamostojeći
Dimenzije180 cm do 189 cm
Garancija24M
Na stanju2
KategorijaFrižideri
ProizvođačElectrolux
Tip frižideraKombinovani frižideri
Brzina čitanjaE
Vrsta frižideraSamostojeći
Izvorna kategorijaFrizideri
Broj stranica za ispisInox

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.488 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.665 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.669 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.460 KM
28. 10. 2026.eKstore1.760 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.455 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.761 KM
28. 10. 2026.PC Market1.423 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.699 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.488 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.669 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.665 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.699 KM
27. 10. 2026.eKstore1.760 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.455 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.460 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.761 KM
27. 10. 2026.PC Market1.423 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.699 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.488 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.669 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.665 KM
26. 10. 2026.eKstore1.760 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.455 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop1.460 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.761 KM
26. 10. 2026.PC Market1.423 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.665 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.699 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.488 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.669 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.280 KM
25. 10. 2026.eKstore1.760 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.460 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.455 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.761 KM
25. 10. 2026.PC Market1.423 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH1.699 KM
24. 10. 2026.Nabavi.ba1.488 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.669 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.