Škrtica.
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG602ES9EO

Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG602ES9EO

Kategorija: Frižideri · Brend: Samsung

od 1.570 KM

Ponude iz 13 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.570 KM (najviša uporediva 2.150 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (13)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Tehnolix Na stanju 29. 10. 2026. 1.570 KM Kupi
3D Box Na stanju 1. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.684 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.738 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.775 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.783 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.813 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.033 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.039 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 30. 9. 2026. 2.150 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.150 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.199 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-RB50DG602ES9EO
BojaSamostojeći
BrendSamsung
KompletSamostojeći
Dimenzije192 cm
Garancija60M
Na stanju5
KategorijaFrižideri
ProizvodjacSAMSUNG
ProizvođačSamsung
Tip_proizvodaFRIŽIDER
Tip frižideraKombinovani frižideri
Brzina čitanjaE
Vrsta frižideraSamostojeći
Operativni sistemTizen
Izvorna kategorijaFrizideri
Broj stranica za ispisInox

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.Tehnolix1.570 KM
29. 10. 2026.eKupi BiH2.199 KM
28. 10. 2026.Techno Shop1.599 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.813 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.033 KM
28. 10. 2026.eKstore2.150 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.775 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.783 KM
28. 10. 2026.PC Market1.738 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH2.199 KM
28. 10. 2026.Tehnolix1.570 KM
27. 10. 2026.Tehnolix1.570 KM
27. 10. 2026.Techno Shop1.599 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH2.199 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.813 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.033 KM
27. 10. 2026.eKstore2.150 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.775 KM
27. 10. 2026.PC Market1.738 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.783 KM
26. 10. 2026.Tehnolix1.570 KM
26. 10. 2026.Techno Shop1.599 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.813 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.033 KM
26. 10. 2026.eKstore2.150 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.775 KM
26. 10. 2026.PC Market1.738 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH2.199 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.033 KM
25. 10. 2026.Tehnolix1.570 KM
25. 10. 2026.Techno Shop1.599 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.813 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.564 KM
25. 10. 2026.eKstore2.150 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.775 KM
25. 10. 2026.PC Market1.738 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.