Škrtica.
Frižider TESLA RF3900FMX side-by-side/Total No Frost/E/244L+147L/70,2x67,9x178,2/inox

Frižider TESLA RF3900FMX side-by-side/Total No Frost/E/244L+147L/70,2x67,9x178,2/inox

Kategorija: Frižideri · Brend: Tesla

od 1.199 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.199 KM (najviša uporediva 1.909 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 14. 8. 2026. 1.580 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.626 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.665 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.902 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.909 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.610 KM Kupi

Specifikacije

ean8606031248576
BrandTesla
BrendTesla
Garancija60 mjeseci
ProizvođačTesla
Garancija-olx60
Izvorna kategorijaFrižideri

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Biscomm1.902 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.909 KM
28. 10. 2026.eKstore1.199 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.665 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.199 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM
28. 10. 2026.PC Market1.626 KM
28. 10. 2026.ProComp1.610 KM
27. 10. 2026.ProComp1.610 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.909 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.902 KM
27. 10. 2026.eKstore1.199 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.665 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.199 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM
27. 10. 2026.PC Market1.626 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.199 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.902 KM
26. 10. 2026.eKstore1.199 KM
26. 10. 2026.PC Market1.626 KM
26. 10. 2026.ProComp1.610 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.902 KM
25. 10. 2026.ProComp1.610 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.909 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.463 KM
25. 10. 2026.eKstore1.199 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.665 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.199 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM
25. 10. 2026.PC Market1.626 KM
24. 10. 2026.PC Market1.626 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.909 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.463 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.665 KM
24. 10. 2026.Ekutak1.199 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM
24. 10. 2026.eKstore1.199 KM
24. 10. 2026.ProComp1.610 KM
23. 10. 2026.ProComp1.610 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.909 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.