Škrtica.
Gigabyte RTX 3060 WF OC 12GB[GV-N3060WF2OC-12GD]12GB; 2xDP, 2xHDMI;

Gigabyte RTX 3060 WF OC 12GB[GV-N3060WF2OC-12GD]12GB; 2xDP, 2xHDMI;

Kategorija: Ostalo · Brend: Gigabyte

od 1.099 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.099 KM (najviša uporediva 1.320 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 29. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 1.122 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 24. 10. 2026. 1.144 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 1.170 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.179 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 1.259 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.287 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 1.320 KM Kupi
Ekutak Na stanju 29. 10. 2026. 1.320 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.214 KM Kupi

Specifikacije

ean4719331312862
HDMI2
PortPCIe 5.0 x16
BrandGigabyte
BrendGigabyte
ModelRTX 3060
FormatATX
VGA TipnVIDIA GeForce
VGA tipnVIDIA GeForce
Memorija12GB
OLX HDMI1
GPU BrandNvidia
GPU modelRTX 3060
Garancija36 mjeseci, 36M
HladjenjeAktivno
HlađenjeAktivno
Sabirnica128bit
Format VGAATX
Magistrala192bit
pa_grafikaNVIDIA GeForce RTX 30 Series
Display Port2
PORTDISP_VGA2
ProizvođačGigabyte
TIP memorijeGDDR6
Tip memorijeGDDR6
VGA Memorija12G
VGA memorija12G
Garancija-olx36
RAM - memorija12 GB
HDMI priključak2
OLX tip memorijeGDDR6
Tip Memorije VGAGDDR6
Tip memorije VGAGDDR6
Širina sabirnice192bit
Izvorna kategorijaGrafičke Kartice
Količina memorije12G
Memorija grafičke12G
Model grafičke karticeRTX 3060
Širina sabirnice (bit)192
Format grafičke karticeATX
DP Port grafičke kartice2
OLX portdisplay grafičke1
VGA DisplayPort priključci2

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.214 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
29. 10. 2026.eKstore1.320 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology1.122 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.287 KM
29. 10. 2026.MegaTechno1.099 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.170 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.179 KM
29. 10. 2026.Ekutak1.320 KM
28. 10. 2026.ProComp1.214 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.099 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.170 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.122 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.179 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.287 KM
28. 10. 2026.eKstore1.320 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.320 KM
27. 10. 2026.ProComp1.214 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
27. 10. 2026.eKstore1.320 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.122 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.287 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.099 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.170 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.179 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.320 KM
26. 10. 2026.ProComp1.214 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.122 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.170 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.099 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.179 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.320 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.287 KM
26. 10. 2026.eKstore1.320 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.122 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.287 KM
25. 10. 2026.ProComp1.214 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.259 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.