Škrtica.
Gigabyte VGA 5060 Eagle OC ICE 8GB, GDDR7, 128-bit, 3x DP, 1x HDMI, Bijela

Gigabyte VGA 5060 Eagle OC ICE 8GB, GDDR7, 128-bit, 3x DP, 1x HDMI, Bijela

Kategorija: Ostalo · Brend: Gigabyte

od 809 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 809 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Na stanju 24. 7. 2026. 809 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 929 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 1.020 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 1.061 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 1.082 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 1.115 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.123 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 976 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.248 KM Kupi

Specifikacije

BrandGigabyte
BrendGigabyte
Memorija8GB
VRAM TipGDDR7
GPU BrandNvidia
GPU modelRTX 5060 TI
Garancija3 godine
Sabirnica128bit
ProizvođačGigabyte
Izvorna kategorijaGrafičke Kartice

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
28. 10. 2026.Imtec976 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
27. 10. 2026.Imtec976 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
26. 10. 2026.Imtec976 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.123 KM
26. 10. 2026.PC Market1.082 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.115 KM
26. 10. 2026.eKstore1.020 KM
25. 10. 2026.PC Market1.082 KM
25. 10. 2026.eKstore1.020 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.115 KM
25. 10. 2026.MegaTechno929 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.061 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.123 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
25. 10. 2026.Imtec976 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
24. 10. 2026.Imtec976 KM
23. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
23. 10. 2026.Imtec976 KM
22. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
22. 10. 2026.Imtec976 KM
21. 10. 2026.Imtec976 KM
21. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
20. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
20. 10. 2026.Imtec976 KM
19. 10. 2026.Imtec952 KM
19. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
18. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
18. 10. 2026.Imtec952 KM
17. 10. 2026.Imtec952 KM
17. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
16. 10. 2026.eKupi BiH1.248 KM
16. 10. 2026.Imtec952 KM
16. 10. 2026.Biscomm899 KM
16. 10. 2026.eKstore1.020 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions1.115 KM
16. 10. 2026.MegaTechno929 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.