Škrtica.

Grafička kartica XFX SWIFT RX9060XT OC GAMING 16GB

Kategorija: Dijelovi i pribor za uređaje

od 1.435 KM

Ponude iz 4 trgovine. Najniža dostupna cijena: 1.435 KM (najviša uporediva 1.549 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (4)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.435 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.446 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.549 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.389 KM Kupi

Specifikacije

ModelVGA XFX SWIFT RX9060XT OC GAMING 16GB
PartNoRX-96TSW16
Garancija36 mjeseci
ProizvođačSapphire
Izvorna kategorijaGrafičke kartice

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
28. 10. 2026.ProComp1.389 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
27. 10. 2026.ProComp1.389 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM
26. 10. 2026.ProComp1.389 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
25. 10. 2026.ProComp1.389 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM
24. 10. 2026.ProComp1.389 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM
23. 10. 2026.ProComp1.389 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
22. 10. 2026.ProComp1.389 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
21. 10. 2026.ProComp1.389 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
20. 10. 2026.ProComp1.389 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
20. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM
19. 10. 2026.ProComp1.389 KM
19. 10. 2026.A1 Team1.549 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions1.446 KM
19. 10. 2026.Drinex Computers1.435 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.