Škrtica.
Hisense 43 Display 24/7 500nit

Hisense 43 Display 24/7 500nit

Kategorija: Ostalo · Brend: Hisense

od 1.749 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.749 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 2.041 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 2.090 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 26. 10. 2026. 2.205 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 3.022 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 10.988 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 11.500 KM Kupi

Specifikacije

PN43DM66D
BrendHisense
Barkod6973172944295
Garancija36M
ProizvođačHisense
Grupa proizvodaDISPLAY
Izvorna kategorijaDISPLAY > Multimedija
Količina na stanju1

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm3.022 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.205 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.533 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.022 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.533 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions10.988 KM
26. 10. 2026.eKstore1.749 KM
26. 10. 2026.PC Market2.041 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.901 KM
25. 10. 2026.eKstore1.379 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.906 KM
25. 10. 2026.MegaTechno11.500 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.749 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.022 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.533 KM
25. 10. 2026.eKstore1.749 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions10.988 KM
25. 10. 2026.PC Market2.041 KM
25. 10. 2026.eKstore1.379 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.901 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.906 KM
25. 10. 2026.MegaTechno11.500 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.749 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.205 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.022 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.533 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.660 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.941 KM
16. 10. 2026.eKstore1.749 KM
16. 10. 2026.PC Market2.041 KM
16. 10. 2026.eKstore1.379 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions1.901 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions2.906 KM
16. 10. 2026.MegaTechno11.500 KM
16. 10. 2026.MegaTechno1.749 KM
16. 10. 2026.Drinex Computers2.205 KM
2. 8. 2026.eKstore1.749 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions1.901 KM
2. 8. 2026.eKstore1.379 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions2.906 KM

Povezani proizvodi