Škrtica.
Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-166

Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-166

Kategorija: Frižideri

od 7.298 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 7.298 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 7.298 KM Kupi
eKstore Na stanju 25. 10. 2026. 7.298 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 7.813 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 7.813 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 8.245 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 8.320 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 9.432 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-DX-166.428DBK
BojaVinski
BrendDUNAVOX
KompletVinski
Dimenzije176,5 cm
Garancija3L
Na stanju2
KategorijaFrižideri
ProizvođačDUNAVOX
Brzina čitanjaG
Izvorna kategorijaBijela tehnika > Frižideri > Kućanski aparati
Broj stranica za ispisCrna

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Drinex Computers8.245 KM
26. 10. 2026.Biscomm9.432 KM
26. 10. 2026.PC Market7.813 KM
25. 10. 2026.PC Market7.813 KM
25. 10. 2026.eKstore7.298 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions7.298 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba8.320 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers8.245 KM
25. 10. 2026.Biscomm9.432 KM
16. 10. 2026.Biscomm7.255 KM
16. 10. 2026.PC Market7.813 KM
16. 10. 2026.eKstore7.298 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions7.298 KM
16. 10. 2026.Nabavi.ba8.320 KM
16. 10. 2026.Drinex Computers8.245 KM
2. 8. 2026.Biscomm7.255 KM
2. 8. 2026.PC Market7.813 KM
2. 8. 2026.eKstore7.298 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions7.298 KM
2. 8. 2026.Nabavi.ba8.320 KM
2. 8. 2026.Drinex Computers8.245 KM
2. 8. 2026.CPU Infotech7.813 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.