Škrtica.
Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-181

Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-181

Kategorija: Frižideri

od 8.198 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 8.198 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 8.198 KM Kupi
eKstore Na stanju 25. 10. 2026. 8.198 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 8.843 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 8.843 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 9.335 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 9.413 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 10.674 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-DX-181.490DBK
BojaVinski
BrendDUNAVOX
KompletVinski
Dimenzije183,5 cm
Garancija3L
Na stanju2
KategorijaFrižideri
ProizvođačDUNAVOX
Brzina čitanjaG
Izvorna kategorijaBijela tehnika > Frižideri > Kućanski aparati
Broj stranica za ispisCrna

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Drinex Computers9.335 KM
26. 10. 2026.Biscomm10.674 KM
26. 10. 2026.PC Market8.843 KM
25. 10. 2026.PC Market8.843 KM
25. 10. 2026.eKstore8.198 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions8.198 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba9.413 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers9.335 KM
25. 10. 2026.Biscomm10.674 KM
16. 10. 2026.Biscomm8.211 KM
16. 10. 2026.PC Market8.843 KM
16. 10. 2026.eKstore8.198 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions8.198 KM
16. 10. 2026.Nabavi.ba9.413 KM
16. 10. 2026.Drinex Computers9.335 KM
2. 8. 2026.Biscomm8.211 KM
2. 8. 2026.PC Market8.843 KM
2. 8. 2026.eKstore8.198 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions8.198 KM
2. 8. 2026.Nabavi.ba9.413 KM
2. 8. 2026.Drinex Computers9.335 KM
2. 8. 2026.CPU Infotech8.843 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.