Škrtica.
HP 15-fc0057wm laptop BZ0J7UA

HP 15-fc0057wm laptop BZ0J7UA

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.329 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.329 KM (najviša uporediva 1.479 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Na stanju 26. 10. 2026. 1.329 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.449 KM Kupi
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 1.449 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.479 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.449 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.449 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.449 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.449 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 13. 7. 2026. 1.479 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 13. 7. 2026. 1.613 KM Kupi

Specifikacije

CPUAMD
RAM16GB
BrandHP
CPU tipRyzen 7
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.No Limit Technology1.479 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.449 KM
28. 10. 2026.iConnect1.449 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.449 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.449 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.449 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.449 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.449 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.449 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.449 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.479 KM
27. 10. 2026.iConnect1.449 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.449 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.449 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.449 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.449 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba1.449 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.449 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.479 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.449 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.449 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.449 KM
25. 10. 2026.iConnect1.449 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.449 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba1.449 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba1.449 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba1.449 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.449 KM
24. 10. 2026.iConnect1.449 KM
24. 10. 2026.Igre.ba1.449 KM
24. 10. 2026.Laptopi.ba1.449 KM
23. 10. 2026.Monitori.ba1.449 KM
23. 10. 2026.Printeri.ba1.449 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.449 KM
23. 10. 2026.iConnect1.449 KM
23. 10. 2026.Igre.ba1.449 KM
23. 10. 2026.Laptopi.ba1.449 KM
22. 10. 2026.Printeri.ba1.449 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.