Škrtica.
HP 17-cp3005dx laptop A9FY8UA/16GB

HP 17-cp3005dx laptop A9FY8UA/16GB

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.499 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.499 KM (najviša uporediva 1.620 KM), ažurirano 30. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
A1 Team Dostupnost nepoznata 30. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
iConnect Na stanju 29. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 23. 7. 2026. 1.569 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 1.620 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 17. 8. 2026. 1.499 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 30. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 30. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.599 KM Kupi

Specifikacije

CPUAMD
RAM16GB
BrandHP
CPU tipRyzen 5
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)17.3
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
30. 10. 2026.Printeri.ba1.599 KM
30. 10. 2026.Monitori.ba1.599 KM
30. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
29. 10. 2026.Printeri.ba1.599 KM
29. 10. 2026.Monitori.ba1.599 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.599 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology1.620 KM
29. 10. 2026.iConnect1.499 KM
29. 10. 2026.Igre.ba1.599 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.620 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.599 KM
28. 10. 2026.iConnect1.499 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.599 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.599 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.599 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.799 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.799 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.