Škrtica.
HP 250 G10 laptop AD1T9ET

HP 250 G10 laptop AD1T9ET

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.199 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.199 KM (najviša uporediva 1.310 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.249 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.268 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.310 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.249 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.249 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.249 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.249 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 1.276 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.325 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
BrandHP
CPU tipi5
Garancija12
ProizvođačHP
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.099 KM
28. 10. 2026.ProComp1.325 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.249 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.268 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
28. 10. 2026.iConnect1.199 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.249 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.249 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.249 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.249 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.099 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.099 KM
27. 10. 2026.ProComp1.325 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.249 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.249 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.249 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.099 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.268 KM
27. 10. 2026.iConnect1.199 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.249 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.249 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.249 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.268 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.249 KM
26. 10. 2026.iConnect1.199 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.249 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.249 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba1.249 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.099 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.099 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.268 KM
25. 10. 2026.ProComp1.325 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.409 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.