Škrtica.
HP 250R G9 laptop B39VJATW/16GB

HP 250R G9 laptop B39VJATW/16GB

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.099 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.099 KM (najviša uporediva 1.239 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.113 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.150 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.239 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.164 KM Kupi

Specifikacije

BrandHP
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP
Izvorna kategorijaLaptopi > Laptopi, tableti i oprema

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.164 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.239 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.099 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.113 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.150 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.099 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.099 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.099 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.099 KM
27. 10. 2026.ProComp1.164 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.150 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.099 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.099 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.113 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.239 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.099 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.099 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.099 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.239 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.113 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.150 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.099 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.099 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.099 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba1.099 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.099 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.113 KM
25. 10. 2026.ProComp1.164 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.150 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.099 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.099 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.239 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.099 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.099 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba1.099 KM
24. 10. 2026.ProComp1.164 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.150 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba1.099 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba1.099 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.099 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.