Škrtica.
HP 255R G10 laptop B39STAT

HP 255R G10 laptop B39STAT

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.099 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.099 KM (najviša uporediva 1.349 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 29. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 1.216 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 1.255 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 1.349 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.271 KM Kupi

Specifikacije

CPUAMD
RAM16GB
BrandHP
CPU tipRyzen 5
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.271 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.349 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
29. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
29. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology1.216 KM
29. 10. 2026.Igre.ba1.199 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.255 KM
29. 10. 2026.iConnect1.099 KM
29. 10. 2026.Laptopi.ba1.199 KM
28. 10. 2026.ProComp1.271 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.349 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.216 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.255 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.199 KM
28. 10. 2026.iConnect1.099 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.199 KM
27. 10. 2026.ProComp1.271 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.255 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.349 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.216 KM
27. 10. 2026.iConnect1.099 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.199 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.199 KM
26. 10. 2026.ProComp1.271 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.349 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.216 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.199 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.255 KM
26. 10. 2026.iConnect1.099 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba1.199 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.