Škrtica.
HP 255R G10 laptop C84ZVUAW

HP 255R G10 laptop C84ZVUAW

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.499 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.499 KM (najviša uporediva 1.689 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.517 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.569 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.689 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.517 KM Kupi

Specifikacije

BrandHP
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP
Izvorna kategorijaLaptopi

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.517 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.689 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.499 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.517 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.569 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.499 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.499 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.499 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.499 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.689 KM
27. 10. 2026.ProComp1.517 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.499 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.499 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.499 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.499 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.499 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.