Škrtica.
HP EliteBook 645 G10 laptop 9V430U8

HP EliteBook 645 G10 laptop 9V430U8

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.899 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.899 KM (najviša uporediva 2.259 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 29. 10. 2026. 1.899 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 2.014 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 2.100 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.259 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.032 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 15. 7. 2026. 2.048 KM Kupi

Specifikacije

CPUAMD
RAM32GB
BrandHP
CPU tipRyzen 5
Garancija12
ProizvođačHP
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)14
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp2.032 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM
29. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology2.014 KM
29. 10. 2026.Printeri.ba1.999 KM
29. 10. 2026.Monitori.ba1.999 KM
29. 10. 2026.Igre.ba1.999 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers2.100 KM
29. 10. 2026.iConnect1.899 KM
28. 10. 2026.ProComp2.032 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.100 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.999 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.014 KM
28. 10. 2026.iConnect1.899 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.999 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.999 KM
27. 10. 2026.ProComp2.032 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.100 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.999 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.999 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.014 KM
27. 10. 2026.iConnect1.899 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.999 KM
26. 10. 2026.ProComp2.032 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology2.014 KM
26. 10. 2026.iConnect1.899 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.999 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.100 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.999 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.999 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.014 KM
25. 10. 2026.ProComp2.032 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.259 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.999 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.