Škrtica.
HP laptop 15-fc0502n15.6 FHD AG, Ryzen 7-5825u16GB DDR 4 3200, 512GB SSD, W11 Home

HP laptop 15-fc0502n15.6 FHD AG, Ryzen 7-5825u16GB DDR 4 3200, 512GB SSD, W11 Home

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.241 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.241 KM (najviša uporediva 1.406 KM), ažurirano 30. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 30. 10. 2026. 1.241 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 1.245 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.281 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 30. 10. 2026. 1.310 KM Kupi
Biscomm Na stanju 30. 10. 2026. 1.406 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 30. 10. 2026. 1.325 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 30. 10. 2026. 1.409 KM Kupi

Specifikacije

BTDa
PNBL9S0UA
HDMI1
WIFIDa
BrendHP
OS_NBWindows 11 Home
Wi-FiDa
Barkod199251240782
CPU_NBAMD
pa_cpuAMD Ryzen 7
Memorija41whr
BluetoothDa
Garancija12M
OPTIKA_NBNo
TastaturaEN
Dijagonala15.6"
RezolucijaFull HD 1080p
pa_grafikaOstalo
CPU laptopaAMD
Boja LaptopaSrebrna
Boja laptopaSrebrna
CPU_MODEL_NB5825U
ProizvođačHP
DISC_TYPE1_NBSSD
Tip Ekrana_NbAnti-glare
Grafika LaptopIntegrisana
Grafika laptopaIntegrisana
Grupa proizvodaNOTEBOOKS
pa_ram-memorija16 GB
pa_rom-memorija512 GB
Čitač KarticaDa
Čitač karticaDa
DISPLAY_PANEL_NBStandard
VGA Veličina NBdeljena
Izvorna kategorijaLaptopi
Tip ekrana laptopaAnti-glare
Broj Jezgri Laptopa8
Broj jezgri laptopa8
Količina na stanju10
Panel ekrana laptopaStandard
Tip Memorije LaptopaDDR4 (3200 MHz)
Tip memorije laptopaDDR4 (3200 MHz)
Frekvencija Notebooka4.50 GHz
Cache Memorija Laptopa16MB
Cache memorija laptopa16MB
Model procesora laptopa5825U
Tip prvog diska laptopaSSD
Optički uređaj laptopaNo
Frekvencija laptopa (GHz)4.50 GHz
Operativni sistem laptopaWindows 11 Home
Rezolucija Kamere Laptopada
Rezolucija kamere laptopaDa
Kapacitet Baterije Laptopa41WHr
Kapacitet baterije laptopa41WHr
Broj Ćelija Baterije LaptopaLI 3-cell
Broj ćelija baterije laptopaLI 3-cell
Ukupan Broj Memorijskih Slotova2
Ukupan broj memorijskih slotova2
Maksimalno podržani RAM laptopa16GB
Veličina VGA memorije na laptopudeljena

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
30. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
30. 10. 2026.Biscomm1.406 KM
30. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
30. 10. 2026.PC Market1.241 KM
30. 10. 2026.ProComp1.325 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
29. 10. 2026.ProComp1.325 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.406 KM
29. 10. 2026.PC Market1.241 KM
29. 10. 2026.eKstore1.245 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
28. 10. 2026.eKstore1.245 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.406 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
28. 10. 2026.PC Market1.241 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.406 KM
27. 10. 2026.eKstore1.245 KM
27. 10. 2026.PC Market1.241 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.406 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
26. 10. 2026.eKstore1.245 KM
26. 10. 2026.PC Market1.241 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.406 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.152 KM
25. 10. 2026.PC Market1.241 KM
25. 10. 2026.eKstore1.245 KM
24. 10. 2026.PC Market1.241 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.152 KM
24. 10. 2026.eKstore1.245 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.409 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.310 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.152 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.