Škrtica.
HP OMEN 16-an0003 Gaming laptop B9KK3UA

HP OMEN 16-an0003 Gaming laptop B9KK3UA

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 3.999 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.999 KM (najviša uporediva 4.859 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 29. 10. 2026. 3.999 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.335 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.520 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.859 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 5. 9. 2026. 3.999 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.375 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 16. 7. 2026. 4.435 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM32GB
BrandHP
CPU tipUltra 7
GPU modelRTX 5070
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)16
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team4.859 KM
29. 10. 2026.ProComp4.375 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology4.335 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers4.520 KM
29. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
29. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
29. 10. 2026.iConnect3.999 KM
28. 10. 2026.ProComp4.375 KM
28. 10. 2026.iConnect3.999 KM
28. 10. 2026.A1 Team4.859 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology4.335 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers4.520 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
27. 10. 2026.ProComp4.375 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.859 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers4.520 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology4.335 KM
27. 10. 2026.iConnect3.999 KM
26. 10. 2026.A1 Team4.859 KM
26. 10. 2026.ProComp4.375 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology4.335 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers4.520 KM
26. 10. 2026.iConnect3.999 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology4.335 KM
25. 10. 2026.ProComp4.375 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.859 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers4.520 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
25. 10. 2026.iConnect3.999 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.