Škrtica.
HP OmniBook X AI 17-dd0047 laptop B88A2UA

HP OmniBook X AI 17-dd0047 laptop B88A2UA

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 2.279 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.279 KM (najviša uporediva 2.459 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.279 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.349 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.358 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 2.459 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 25. 8. 2026. 2.569 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.349 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.349 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
BrandHP
CPU tipUltra 7
Garancija12
ProizvođačHP
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)17.3
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.No Limit Technology2.358 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.349 KM
28. 10. 2026.iConnect2.279 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba2.349 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba2.349 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba2.349 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba2.349 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.349 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.358 KM
27. 10. 2026.iConnect2.279 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.459 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba2.349 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba2.349 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.349 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.459 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.358 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba2.349 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba2.349 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.349 KM
25. 10. 2026.iConnect2.279 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba2.349 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba2.349 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.349 KM
24. 10. 2026.iConnect2.279 KM
23. 10. 2026.Printeri.ba2.349 KM
23. 10. 2026.Monitori.ba2.349 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions2.349 KM
23. 10. 2026.iConnect2.279 KM
22. 10. 2026.Monitori.ba2.349 KM
22. 10. 2026.Printeri.ba2.349 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions2.349 KM
22. 10. 2026.iConnect2.279 KM
21. 10. 2026.No Limit Technology2.358 KM
21. 10. 2026.Monitori.ba2.349 KM
21. 10. 2026.Printeri.ba2.349 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions2.349 KM
21. 10. 2026.iConnect2.279 KM
20. 10. 2026.Printeri.ba2.349 KM
20. 10. 2026.Monitori.ba2.349 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions2.349 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.