Škrtica.
HP OmniBook X Flip 16-AS0023 laptop B5UH1UA

HP OmniBook X Flip 16-AS0023 laptop B5UH1UA

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 2.099 KM

Ponude iz 6 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.099 KM (najviša uporediva 2.213 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (6)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 29. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 2.199 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 26. 10. 2026. 2.205 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 2.213 KM Kupi
A1 Team Na stanju 26. 8. 2026. 2.369 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.199 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
BrandHP
CPU tipUltra 7
Garancija12
ProizvođačHP
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)16
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.RedBit Solutions2.199 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology2.213 KM
29. 10. 2026.iConnect2.099 KM
29. 10. 2026.Igre.ba2.199 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.199 KM
28. 10. 2026.Igre.ba2.199 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.116 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
28. 10. 2026.iConnect2.099 KM
28. 10. 2026.Igre.ba2.099 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.116 KM
27. 10. 2026.iConnect2.099 KM
27. 10. 2026.Igre.ba2.099 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.205 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.205 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.116 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
25. 10. 2026.iConnect2.099 KM
25. 10. 2026.Igre.ba2.099 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
24. 10. 2026.iConnect2.099 KM
24. 10. 2026.Igre.ba2.099 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
23. 10. 2026.iConnect2.099 KM
23. 10. 2026.Igre.ba2.099 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
22. 10. 2026.iConnect2.099 KM
22. 10. 2026.Igre.ba2.099 KM
21. 10. 2026.No Limit Technology2.116 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
21. 10. 2026.iConnect2.099 KM
21. 10. 2026.Igre.ba2.099 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
20. 10. 2026.No Limit Technology2.116 KM
20. 10. 2026.iConnect2.099 KM
20. 10. 2026.Igre.ba2.099 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
19. 10. 2026.No Limit Technology2.116 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.