Škrtica.
HP OmniStudio AiO 27-cu0020ny27″ NT,i3 100U,8GB,512GB,FreeDos,Wlan,periferija,3godine,Crni

HP OmniStudio AiO 27-cu0020ny27″ NT,i3 100U,8GB,512GB,FreeDos,Wlan,periferija,3godine,Crni

Kategorija: Ostalo · Brend: HP

od 1.998 KM

Ponude iz 5 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.998 KM (najviša uporediva 2.378 KM), ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (5)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 1.998 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 2.004 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 2.054 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 2.125 KM Kupi
Ekutak Na stanju 26. 10. 2026. 2.378 KM Kupi

Specifikacije

ean821844548073
BrandHP
Garancija3 godine
PC namjenaPoslovni/Home/Office
ProizvođačHP
Garancija-olx12, 36
Izvorna kategorijaPC / Računari > Računari i komponente

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Ekutak2.378 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.125 KM
26. 10. 2026.eKstore2.054 KM
26. 10. 2026.PC Market1.998 KM
25. 10. 2026.Ekutak2.378 KM
25. 10. 2026.eKstore2.054 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.125 KM
25. 10. 2026.PC Market1.998 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.004 KM
16. 10. 2026.Ekutak2.378 KM
16. 10. 2026.eKstore2.054 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions2.125 KM
16. 10. 2026.PC Market1.998 KM
16. 10. 2026.No Limit Technology2.004 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.