Škrtica.
HP ProOne 240 G10 i3 N300 16G23," IPS, NT,i3 n300,16GB,512GB,FreeDOS, Wlan,periferija, Bijeli,3god

HP ProOne 240 G10 i3 N300 16G23," IPS, NT,i3 n300,16GB,512GB,FreeDOS, Wlan,periferija, Bijeli,3god

Kategorija: Ostalo · Brend: HP

od 1.866 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.866 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 1.866 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 1.895 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 1.961 KM Kupi
Ekutak Na stanju 26. 10. 2026. 2.195 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 2.195 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.930 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 21. 10. 2026. 2.195 KM Kupi

Specifikacije

ean198828866066
BrandHP
Garancija3 godine
PC namjenaPoslovni/Home/Office
ProizvođačHP
Garancija-olx36
Izvorna kategorijaPC / Računari > Računari i komponente

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.930 KM
27. 10. 2026.ProComp1.930 KM
26. 10. 2026.Ekutak2.195 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.961 KM
26. 10. 2026.eKstore1.895 KM
25. 10. 2026.Ekutak2.195 KM
25. 10. 2026.eKstore1.895 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.961 KM
25. 10. 2026.MegaTechno2.195 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.866 KM
25. 10. 2026.ProComp1.930 KM
24. 10. 2026.ProComp1.930 KM
23. 10. 2026.ProComp1.930 KM
21. 10. 2026.ProComp1.930 KM
21. 10. 2026.Techno Shop2.195 KM
20. 10. 2026.ProComp1.930 KM
18. 10. 2026.ProComp1.930 KM
17. 10. 2026.ProComp1.930 KM
16. 10. 2026.ProComp1.930 KM
16. 10. 2026.Ekutak2.195 KM
16. 10. 2026.eKstore1.895 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions1.961 KM
16. 10. 2026.MegaTechno2.195 KM
16. 10. 2026.No Limit Technology1.866 KM
14. 10. 2026.ProComp1.930 KM
13. 10. 2026.ProComp1.930 KM
12. 10. 2026.ProComp1.930 KM
6. 10. 2026.ProComp1.930 KM
5. 10. 2026.ProComp1.930 KM
4. 10. 2026.ProComp1.930 KM
3. 10. 2026.ProComp1.930 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.