Škrtica.
HP Victus 15-fa2050nw Gaming laptop C38YMEA

HP Victus 15-fa2050nw Gaming laptop C38YMEA

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 2.249 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.249 KM (najviša uporediva 2.699 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.399 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 2.409 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.510 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.699 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.399 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.399 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.399 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.399 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.431 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
BrandHP
CPU tipi5
GPU BrandNvidia
GPU modelRTX 5050
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.ProComp2.431 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.399 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.409 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.510 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba2.399 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba2.399 KM
28. 10. 2026.iConnect2.249 KM
28. 10. 2026.Igre.ba2.399 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba2.399 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.450 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.699 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.450 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.