Škrtica.
Intel Core i9-14900Kmax 6.0GHz 36MB LGA1700 BOXRaptor Lake,bez hladnjaka

Intel Core i9-14900Kmax 6.0GHz 36MB LGA1700 BOXRaptor Lake,bez hladnjaka

Kategorija: Ostalo · Brend: Intel

od 1.099 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.099 KM (najviša uporediva 1.344 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.123 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.143 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.165 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.182 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.190 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.201 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.279 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.310 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.344 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.236 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.397 KM Kupi

Specifikacije

PNBX8071514900K
ean5032037278522
BrandIntel
BrendIntel
Barkod5032037278522
SocketLGA1700
pa_cpuIntel Core i9
GrafikaDa
MemorijaCore i9
Garancija36 mjeseci
SOCKET_CPULGA1700
Frekvencija3.2GHz
Broj jezgara24
ProizvođačIntel
Garancija-olx36
Keš memorija36M
Frekvencija CPU3.2GHz
Grupa proizvodaCPU
Model procesoraCore i9
Broj Jezgri CPU-A24
Broj jezgri CPU-a24
MAX_FREQUENCY_CPU6,0
Cache Memorija CPU36M
Cache memorija CPU36M
Izvorna kategorijaProcesori
Količina na stanju3
Broj jezgri procesora24
Frekvencija CPU (GHz)3.2GHz
Frekvencija procesora3.2GHz
Procesorsko podnožjeLGA1700
Maksimalna frekvencija6,0
Maksimalna frekvencija CPU6,0
Maksimalna frekvencija cpu6,0

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.143 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.099 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.310 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.190 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.201 KM
28. 10. 2026.eKstore1.182 KM
28. 10. 2026.PC Market1.165 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.344 KM
28. 10. 2026.ProComp1.236 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.397 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
27. 10. 2026.eKstore1.182 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.310 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.143 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.099 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.344 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.190 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.201 KM
27. 10. 2026.PC Market1.165 KM
27. 10. 2026.ProComp1.236 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.397 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.201 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.099 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.310 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.143 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.190 KM
26. 10. 2026.ProComp1.236 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.397 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.344 KM
26. 10. 2026.eKstore1.182 KM
26. 10. 2026.PC Market1.165 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.143 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.310 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.397 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
25. 10. 2026.eKstore1.182 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.099 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.048 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.