Škrtica.
Kingston 32GB 5600MHz DDR5Fury Beast (2x16), CL36, EXPO

Kingston 32GB 5600MHz DDR5Fury Beast (2x16), CL36, EXPO

Kategorija: Ostalo · Brend: Kingston

od 1.123 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.123 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 1.123 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.456 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.489 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 1.501 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 1.530 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.638 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 1.800 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.583 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 24. 10. 2026. 1.679 KM Kupi

Specifikacije

PNKF556C36BBEK2-32
BrandKingston
BrendKingston
Barkod740617330793
EAN kod740617330793
MemorijaDIMM
Garancija24M
ProizvođačKingston
TIP memorijeDDR5
Vanjska bojaBlack
CAS latencijaCL36
Tip pakovanjaRetail
Kapacitet [GB]32
Brzina memorije5600MHz(PC5-44800)
Format memorijeDIMM
Grupa proizvodaMEMORIJE
pa_rom-memorija16 GB, 32 GB
Način hlađenjaHeatsink
Radni takt [MHz]5600
Spoljašnja BojaBlack
Izvorna kategorijaRam Memorije
Komada u pakovanju2
Pakovanja u kutiji25
Kapiacitet memorije32GB
Količina na stanju3
Tehnologija memorijeDDR5 SDRAM
Kompatibilni uređajiPC
Broj memorijskih modula2
Karakteristike memorijeTwo DDR Channels <br/>Unbuffered <br/>Single Rank
Nazivni napon napajanja1.1 V
Maksimalni napojni napon1.25 V
Bruto težina kutije (kg)2.75 kg
Minimalna Radna Temperatura0 °C
Neto težina pakovanja (kg)0.05 kg
Bruto težina pakovanja (kg)0.11 kg
Povrat proizvoda u garancijiYes
Trajanje garancije (mjeseci)99999 month(s)
Kriteriji validacije garancijeSerial Number
Maks. Radna Temperatura Okoline85 °C
Neto težina kartonskog pakovanja0.1 kg
Neto težina plastičnog pakovanja0.1 kg
Minimalna radna temperatura okoline0 °C
Minimalna temperatura skladištenja-55 °C
Maksimalna radna temperatura okoline85 °C
Obezbjeđuje metodu provjere grešakaNon-ECC
Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad)100 °C
Maksimalna temperatura okoline (neaktivan rad)100 °C

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.583 KM
27. 10. 2026.ProComp1.583 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.489 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.638 KM
26. 10. 2026.eKstore1.800 KM
26. 10. 2026.PC Market1.456 KM
25. 10. 2026.eKstore1.144 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.501 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.608 KM
25. 10. 2026.eKstore1.800 KM
25. 10. 2026.PC Market1.456 KM
25. 10. 2026.eKstore1.144 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.501 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.530 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.608 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.489 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.638 KM
25. 10. 2026.ProComp1.583 KM
24. 10. 2026.ProComp1.583 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH1.679 KM
23. 10. 2026.ProComp1.583 KM
21. 10. 2026.ProComp1.583 KM
20. 10. 2026.ProComp1.583 KM
20. 10. 2026.ProComp1.477 KM
20. 10. 2026.ProComp1.583 KM
19. 10. 2026.eKupi BiH1.679 KM
19. 10. 2026.ProComp1.583 KM
19. 10. 2026.ProComp1.477 KM
19. 10. 2026.ProComp1.583 KM
18. 10. 2026.ProComp1.583 KM
18. 10. 2026.ProComp1.477 KM
18. 10. 2026.ProComp1.583 KM
18. 10. 2026.eKupi BiH1.679 KM
17. 10. 2026.ProComp1.583 KM
17. 10. 2026.ProComp1.477 KM
17. 10. 2026.ProComp1.583 KM
17. 10. 2026.ProComp1.477 KM
17. 10. 2026.ProComp1.583 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.310 KM
16. 10. 2026.eKstore1.800 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.