Škrtica.
Kingston 32GB 6000MHz DDR5Fury Beast (2x16GB), CL30,XMP, EXPO, 2RX8, 288-pin 16Gbit

Kingston 32GB 6000MHz DDR5Fury Beast (2x16GB), CL30,XMP, EXPO, 2RX8, 288-pin 16Gbit

Kategorija: Ostalo · Brend: Kingston

od 1.196 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.196 KM, ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 1.196 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 19. 7. 2026. 1.265 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.695 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.732 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 1.747 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 1.836 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 1.956 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 2.160 KM Kupi
Ekutak Na stanju 26. 10. 2026. 2.160 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.900 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.159 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.160 KM Kupi

Specifikacije

PNKF560C30BBEK2-32
ean740617342895
BrandKingston
BrendKingston
Barkod740617342994
Garancija36M
ProizvođačKingston
Garancija-olx36
Kapacitet [GB]32
Grupa proizvodaMEMORIJE
Radni takt [MHz]6000
Izvorna kategorijaRam Memorije
Količina na stanju2

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.900 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH2.159 KM
28. 10. 2026.Techno Shop2.160 KM
28. 10. 2026.ProComp1.900 KM
28. 10. 2026.ProComp1.720 KM
28. 10. 2026.ProComp1.900 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH2.159 KM
27. 10. 2026.Techno Shop2.160 KM
27. 10. 2026.ProComp1.900 KM
27. 10. 2026.ProComp1.720 KM
27. 10. 2026.ProComp1.900 KM
26. 10. 2026.ProComp1.900 KM
26. 10. 2026.ProComp1.720 KM
26. 10. 2026.ProComp1.900 KM
26. 10. 2026.Ekutak2.160 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.732 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.747 KM
26. 10. 2026.eKstore2.160 KM
26. 10. 2026.PC Market1.695 KM
26. 10. 2026.PC Market1.872 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.930 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.956 KM
25. 10. 2026.MegaTechno2.160 KM
25. 10. 2026.Ekutak2.160 KM
25. 10. 2026.eKstore2.160 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.747 KM
25. 10. 2026.PC Market1.695 KM
25. 10. 2026.PC Market1.872 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.930 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.956 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.836 KM
25. 10. 2026.MegaTechno2.160 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.732 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH2.159 KM
25. 10. 2026.Techno Shop2.160 KM
25. 10. 2026.ProComp1.900 KM
25. 10. 2026.ProComp1.720 KM
25. 10. 2026.ProComp1.900 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH2.159 KM
24. 10. 2026.Techno Shop2.160 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.