Škrtica.
Kingston 64GB 5600MHz DDR5 RGBFury Beast (2x32GB) RGBCL40, XMP 3.0 Ready,

Kingston 64GB 5600MHz DDR5 RGBFury Beast (2x32GB) RGBCL40, XMP 3.0 Ready,

Kategorija: Ostalo · Brend: Kingston

od 929 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 929 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 929 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 2.192 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 2. 8. 2026. 2.315 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 3.024 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 3.033 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 3.084 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 3.216 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 3.510 KM Kupi
Ekutak Na stanju 26. 10. 2026. 3.600 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.166 KM Kupi

Specifikacije

PNKF556C40BBAK2-64
ean740617328509
BrandKingston
BrendKingston
Barkod740617328509
Memorija64GB
Garancija36M
ProizvođačKingston
TIP memorijeDDR5
Tip memorijeDDR5
Garancija-olx36
Kapacitet [GB]64
Format memorijeDIMM
Grupa proizvodaMEMORIJE
Radni takt [MHz]5600
Izvorna kategorijaRam Memorije
Kapacitet memorije64GB
Kapiacitet memorije64GB
Količina na stanju3

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp3.166 KM
27. 10. 2026.ProComp3.166 KM
26. 10. 2026.Ekutak3.600 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.510 KM
26. 10. 2026.eKstore3.084 KM
26. 10. 2026.PC Market3.024 KM
25. 10. 2026.Ekutak3.600 KM
25. 10. 2026.eKstore3.084 KM
25. 10. 2026.PC Market3.024 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.216 KM
25. 10. 2026.MegaTechno929 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology3.033 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.510 KM
25. 10. 2026.ProComp3.166 KM
24. 10. 2026.ProComp3.166 KM
23. 10. 2026.ProComp3.166 KM
21. 10. 2026.ProComp3.166 KM
20. 10. 2026.ProComp3.166 KM
19. 10. 2026.ProComp3.166 KM
18. 10. 2026.ProComp3.166 KM
17. 10. 2026.ProComp3.166 KM
16. 10. 2026.Ekutak3.600 KM
16. 10. 2026.Biscomm2.808 KM
16. 10. 2026.eKstore3.084 KM
16. 10. 2026.PC Market3.024 KM
16. 10. 2026.No Limit Technology3.033 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions3.216 KM
16. 10. 2026.MegaTechno929 KM
15. 10. 2026.ProComp3.166 KM
14. 10. 2026.ProComp3.166 KM
13. 10. 2026.ProComp3.166 KM
12. 10. 2026.ProComp3.166 KM
6. 10. 2026.ProComp3.166 KM
5. 10. 2026.ProComp3.166 KM
4. 10. 2026.ProComp3.166 KM
3. 10. 2026.ProComp3.166 KM
30. 9. 2026.ProComp3.166 KM
29. 9. 2026.ProComp3.166 KM
28. 9. 2026.ProComp3.166 KM
27. 9. 2026.ProComp3.166 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.