Škrtica.
Kingston 64GB 5600MHz DDR5Fury Beast (2x32GB)CL40, EXPO & XMP

Kingston 64GB 5600MHz DDR5Fury Beast (2x32GB)CL40, EXPO & XMP

Kategorija: Ostalo · Brend: Kingston

od 929 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 929 KM (najviša uporediva 3.720 KM), ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 929 KM Kupi
Biscomm Na stanju 2. 8. 2026. 2.106 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 2.268 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 2. 8. 2026. 2.395 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 3.125 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 3.134 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 3.323 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 3.720 KM Kupi
Ekutak Na stanju 26. 10. 2026. 3.720 KM Kupi

Specifikacije

PNKF556C36BBEK2-64
ean740617331745
BrandKingston
BrendKingston
Barkod740617331745
Memorija64GB
Garancija36M
ProizvođačKingston
TIP memorijeDDR5
Tip memorijeDDR5
Garancija-olx36
Kapacitet [GB]64
Format memorijeDIMM
Grupa proizvodaMEMORIJE
Radni takt [MHz]5600
Izvorna kategorijaMemorije - RAM > Računari i komponente
Kapacitet memorije64GB
Kapiacitet memorije64GB
Količina na stanju4

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Ekutak3.720 KM
26. 10. 2026.eKstore3.720 KM
26. 10. 2026.PC Market3.125 KM
25. 10. 2026.Ekutak3.720 KM
25. 10. 2026.eKstore3.720 KM
25. 10. 2026.PC Market3.125 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.323 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology3.134 KM
25. 10. 2026.MegaTechno929 KM
16. 10. 2026.Ekutak3.720 KM
16. 10. 2026.eKstore3.720 KM
16. 10. 2026.No Limit Technology3.134 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions3.055 KM
16. 10. 2026.MegaTechno929 KM
2. 8. 2026.Biscomm2.106 KM
2. 8. 2026.PC Market2.268 KM
2. 8. 2026.eKstore2.064 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions2.412 KM
2. 8. 2026.MegaTechno929 KM
2. 8. 2026.No Limit Technology2.253 KM
2. 8. 2026.Drinex Computers2.395 KM
2. 8. 2026.CPU Infotech2.268 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.