Škrtica.
Kingston 64GB 6000MHz DDR5 RGBFury Beast (2x32GB), CL30,XMP, EXPO, 2RX8, 288-pin 16Gbit

Kingston 64GB 6000MHz DDR5 RGBFury Beast (2x32GB), CL30,XMP, EXPO, 2RX8, 288-pin 16Gbit

Kategorija: Ostalo · Brend: Kingston

od 849 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 849 KM (najviša uporediva 3.840 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 849 KM Kupi
Biscomm Na stanju 2. 8. 2026. 2.218 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 2.389 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 24. 7. 2026. 2.495 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 3.226 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 3.235 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 3.430 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 3.840 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 3.840 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.377 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 3.838 KM Kupi

Specifikacije

PNKF560C30BBEK2-64
ean740617342819
BrandKingston
BrendKingston
Barkod740617343403
Garancija36M
ProizvođačKingston
Garancija-olx36
Kapacitet [GB]64
Grupa proizvodaMEMORIJE
Radni takt [MHz]6000
Izvorna kategorijaMemorije - RAM > Računari i komponente
Količina na stanju1

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp3.377 KM
27. 10. 2026.ProComp3.377 KM
26. 10. 2026.ProComp3.377 KM
26. 10. 2026.Ekutak3.840 KM
26. 10. 2026.eKstore3.840 KM
26. 10. 2026.eKstore3.744 KM
26. 10. 2026.PC Market3.226 KM
25. 10. 2026.MegaTechno849 KM
25. 10. 2026.MegaTechno819 KM
25. 10. 2026.Ekutak3.840 KM
25. 10. 2026.eKstore3.840 KM
25. 10. 2026.eKstore3.744 KM
25. 10. 2026.PC Market3.226 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.430 KM
25. 10. 2026.MegaTechno849 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology3.235 KM
25. 10. 2026.MegaTechno819 KM
25. 10. 2026.ProComp3.377 KM
24. 10. 2026.ProComp3.377 KM
23. 10. 2026.ProComp3.377 KM
22. 10. 2026.ProComp3.377 KM
21. 10. 2026.ProComp3.377 KM
20. 10. 2026.eKupi BiH3.838 KM
20. 10. 2026.ProComp3.377 KM
19. 10. 2026.ProComp3.377 KM
18. 10. 2026.ProComp3.377 KM
17. 10. 2026.eKupi BiH3.838 KM
17. 10. 2026.ProComp3.377 KM
16. 10. 2026.ProComp3.377 KM
16. 10. 2026.Ekutak3.840 KM
16. 10. 2026.eKstore3.840 KM
16. 10. 2026.eKstore3.744 KM
16. 10. 2026.PC Market3.145 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions3.345 KM
16. 10. 2026.No Limit Technology3.235 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions3.323 KM
16. 10. 2026.MegaTechno849 KM
16. 10. 2026.MegaTechno819 KM
15. 10. 2026.eKupi BiH3.838 KM
15. 10. 2026.ProComp3.377 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.