Škrtica.
Kingston SSD 2TB NVMe M.2Fury Renegade,  PCIe 5.0R/W : 14700/14000MB/s

Kingston SSD 2TB NVMe M.2Fury Renegade, PCIe 5.0R/W : 14700/14000MB/s

Kategorija: Dijelovi i pribor za uređaje · Brend: Kingston

od 1.425 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.425 KM, ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 7. 2026. 1.425 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 8. 8. 2026. 1.462 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 9. 2026. 1.508 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.680 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.694 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.743 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.764 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.809 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 29. 10. 2026. 1.896 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.896 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 1.530 KM Kupi

Specifikacije

PNSFYR2S/2T0
ean740617349498
BrandKingston
BrendKingston
Barkod740617349498
Garancija36M
Tip diskaNVMe, SSD
Vrsta diskaInterni
ProizvođačKingston
Garancija-olx36
Grupa proizvodaSSD
Kapacitet diska2TB
Izvorna kategorijaHard Diskovi
Količina na stanju1

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team1.809 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.764 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.680 KM
29. 10. 2026.MegaTechno1.896 KM
29. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.809 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
28. 10. 2026.eKstore1.743 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.896 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.764 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.380 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.659 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.380 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.764 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.659 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.380 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.764 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.764 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.659 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.357 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.380 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.659 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.357 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.380 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.659 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.554 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.380 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.357 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.659 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.554 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.380 KM

Povezani proizvodi