Škrtica.
Kingston SSD 4TB NV3 M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD

Kingston SSD 4TB NV3 M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD

Kategorija: Dijelovi i pribor za uređaje · Brend: Kingston

od 719 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 719 KM, ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
3D Box Na stanju 1. 10. 2026. 719 KM Kupi
Kupi Laptop Na stanju 22. 10. 2026. 1.544 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 24. 10. 2026. 1.559 KM Kupi
ITS Com Dostupnost nepoznata 22. 10. 2026. 1.754 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 22. 10. 2026. 1.754 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.824 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 29. 10. 2026. 1.920 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 1.543 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 29. 10. 2026. 1.607 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 29. 10. 2026. 1.719 KM Kupi

Specifikacije

MTBF2000000 h
BrendKINGSTON
VrstaPlug-in modul
DodaciBrzi priručnik
FormatM.2 22x80mm
StanjeNovo
Garancija60
Kapacitet4 TB
Tip diskaNVMe, SSD
KategorijaKomponente
Vrsta diskaInterni
ProizvođačKingston
Brzina pisanja5000 MB/s
Brzina čitanja6000 MB/s
Kapacitet diska4TB
Podatkovni kanalNVMe PCIe® Gen4
Izvorna kategorijaSolid State Drive
Tehnologija memorije3D NAND
Minimalna radna temperatura-40 °C

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.824 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
29. 10. 2026.MegaTechno1.920 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.920 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.824 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.824 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.920 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.920 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.824 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.824 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.920 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.403 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.403 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.920 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
24. 10. 2026.PC Market1.559 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.403 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.920 KM
23. 10. 2026.PC Market1.559 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
22. 10. 2026.eKstore1.754 KM
22. 10. 2026.MegaTechno1.920 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.607 KM
22. 10. 2026.ITS Com1.754 KM
22. 10. 2026.Kupi Laptop1.544 KM
22. 10. 2026.PC Market1.559 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.403 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.719 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.