Škrtica.
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LR-S9043W 18″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s2TB RTX 5070Ti 12G

Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LR-S9043W 18″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s2TB RTX 5070Ti 12G

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 7.149 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 7.149 KM (najviša uporediva 9.121 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 7.149 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 7.496 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 7.910 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 8.005 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 8.492 KM Kupi
Kupi Laptop Na stanju 28. 10. 2026. 8.751 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 9.121 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 7.657 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 8.799 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 9.359 KM Kupi

Specifikacije

OSWindows 11 Home
CPUIntel
DOBAV-90NR0LT1-M008A0
GPUNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
RAM32GB
BojaSiva
Disk2 TB SSD
BrendASUS
Ekran18"
Grupa18 in+/45 cm+ zaslon
StanjeNovo
CPU tipUltra Core 9
Displej45,72 cm (18,0")
Komplet45,72 cm (18,0")
ProcesorIntel Core Ultra 9
SSD disk2 TB
Dimenzije- 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS,
GPU BrandNvidia
GPU modelRTX 5070TI
Garancija24M
Na stanju2
KategorijaPrenosnici-Viša klasa
Priključci1x 2.5G LAN port, 2x Thunderbolt 5 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps),m
TouchscreenNE
Garancija mj24
Memorija RAM32 GB
ProizvođačAsus
Brzina čitanjaIntel Core Ultra 9
Docking stanicaDa
Kapacitet diska2TB
Dijagonala(inch)18
Miš i tastaturaTouchpad,
Boja Dodatni infoEclipse Gray
Operativni sistemWindows 11 Home
Izvorna kategorijaPrenosni računari
Dodatne informacijeBundled Peripherals: ROG backpack, Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at
Baterija i napajanje90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, Recharge from 0-50% in 30 minutes,
Displej Dodatni info2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display
Bežično povezivanjeWi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth 5.4 Wireless Card
Dimenzije Š x D x V39.9 x 29.8 x 2.35 ~ 3.20 cm (15.71in x 11.73in x 0.93in ~ 1.26in )
Procesor Dodatni info- 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS,
SSD disk Dodatni infoPCIe 4.0 NVMe M.2 SSD, Expansion Slot (includes used) 2x M.2 PCIe
Broj stranica za ispis2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display
Priključci Dodatni info1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Memorija RAM Dodatni info, 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2, Memory Max.64GB
Miš i tastatura Dodatni infoBacklit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB, With Copilot key
Dodatne informacija Dodatni infoand time.)
Baterija i napajanje Dodatni infoRectangle Conn, 280W AC Adapter, Output: 20V DC, 14A, 280W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team8.799 KM
28. 10. 2026.Biscomm8.492 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions9.359 KM
28. 10. 2026.Mitalex8.005 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba9.121 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers7.910 KM
28. 10. 2026.Kupi Laptop8.751 KM
28. 10. 2026.eKstore7.149 KM
28. 10. 2026.ProComp7.657 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions9.359 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers7.910 KM
27. 10. 2026.Kupi Laptop8.751 KM
27. 10. 2026.ProComp7.657 KM
27. 10. 2026.A1 Team8.799 KM
27. 10. 2026.Biscomm8.492 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba9.121 KM
27. 10. 2026.eKstore7.149 KM
27. 10. 2026.Mitalex8.005 KM
26. 10. 2026.A1 Team8.799 KM
26. 10. 2026.eKstore7.149 KM
26. 10. 2026.Mitalex8.005 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions9.359 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers7.910 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba9.121 KM
26. 10. 2026.ProComp7.657 KM
26. 10. 2026.Biscomm8.492 KM
26. 10. 2026.Kupi Laptop8.751 KM
25. 10. 2026.Biscomm8.492 KM
25. 10. 2026.Kupi Laptop8.751 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions9.359 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers7.910 KM
25. 10. 2026.A1 Team8.799 KM
25. 10. 2026.Mitalex8.005 KM
25. 10. 2026.Biscomm6.961 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba9.121 KM
25. 10. 2026.eKstore7.149 KM
25. 10. 2026.ProComp7.657 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions9.359 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers7.910 KM
24. 10. 2026.Kupi Laptop8.751 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.