Škrtica.
LAPTOP ASUS ROG ZEPHYRUS DUO 16 GX651AX-SR103X 16"3K OLED 120Hz U9-386H 64GB DDR5 s2T RTX 5090 24G

LAPTOP ASUS ROG ZEPHYRUS DUO 16 GX651AX-SR103X 16"3K OLED 120Hz U9-386H 64GB DDR5 s2T RTX 5090 24G

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 20.406 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 20.406 KM (najviša uporediva 25.739 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 20.406 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 21.479 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 21.629 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 21.729 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 23.051 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 23.869 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 25.739 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 20.784 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 20.973 KM Kupi

Specifikacije

BojaSiva
BrendASUS
Grupa16 in+/40 cm+ zaslon
Displej40,64 cm (16,0")
KompletDual 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, Touch Screen, 1100nits, 120Hz, 0.2ms, ROG Nebula HDR Display
ProcesorIntel Core Ultra 9
SSD disk2 TB
DimenzijeWindows 11 Pro
Garancija24M
Priključci2x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps), 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps),
Touchscreenda
Garancija mj24
Memorija RAM64 GB
ProizvođačAsus
Brzina čitanja-386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel NPU up to 50TOPS
Boja Dodatni info(Stellar Grey)
Operativni sistemWindows 11 Pro
Izvorna kategorija16 in+/40 cm+ zaslon
Dodatne informacijeBundled Peripherals: Stylus with wireless charger (ASUS Pen SA205H-MPP2.6 support), TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal,
Baterija i napajanje90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, Recharge from 0-50% in 30 minutes,
Displej Dodatni infoDual 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, Touch Screen, 1100nits, 120Hz, 0.2ms, ROG Nebula HDR Display
Bežično povezivanjeWi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth 6.0 Wireless Card
Dimenzije Š x D x V35.5 x 24.7 x 1.99 ~ 2.49 cm (13.98in x 9.72in x 0.78in ~ 0.98in )
Procesor Dodatni info386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel NPU up to 50TOPS
SSD disk Dodatni infoPCIe 5.0 NVMe M.2 Performance SSD
Broj stranica za ispisIntel Core Ultra 9
Priključci Dodatni info1x card reader (SD) (UHS-II, 312MB/s), 1x HDMI 2.1 FRL support HDMI switch,
Memorija RAM Dodatni infoLPDDR5X 8533 on board(Actual memory speeds may vary by CPU configuration.)
Dodatne informacija Dodatni infoROG Backpack for Duo (2026)
Baterija i napajanje Dodatni infoRectangle Conn, 250W AC Adapter, Output: 20V DC, 12.5A, 250W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team23.869 KM
29. 10. 2026.eKstore20.406 KM
29. 10. 2026.Biscomm23.051 KM
29. 10. 2026.Mitalex21.729 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers21.479 KM
29. 10. 2026.Nabavi.ba21.629 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions25.739 KM
29. 10. 2026.ProComp20.784 KM
29. 10. 2026.Genelec20.973 KM
28. 10. 2026.A1 Team23.869 KM
28. 10. 2026.Mitalex21.729 KM
28. 10. 2026.Biscomm23.051 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba21.629 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions25.739 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers21.479 KM
28. 10. 2026.eKstore20.406 KM
28. 10. 2026.ProComp20.784 KM
28. 10. 2026.Genelec20.973 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers21.479 KM
27. 10. 2026.ProComp20.784 KM
27. 10. 2026.A1 Team23.869 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions25.739 KM
27. 10. 2026.Biscomm23.051 KM
27. 10. 2026.eKstore20.406 KM
27. 10. 2026.Mitalex21.729 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba21.629 KM
27. 10. 2026.Genelec20.973 KM
26. 10. 2026.A1 Team23.869 KM
26. 10. 2026.Mitalex21.729 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers21.479 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba21.629 KM
26. 10. 2026.ProComp20.784 KM
26. 10. 2026.Biscomm23.051 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions25.739 KM
26. 10. 2026.Genelec20.973 KM
26. 10. 2026.eKstore20.406 KM
25. 10. 2026.Biscomm23.051 KM
25. 10. 2026.A1 Team23.869 KM
25. 10. 2026.Mitalex21.729 KM
25. 10. 2026.eKstore20.406 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.