Škrtica.
Laptop ASUS Vivobook S16 S3607CA-RPA035 16"FHD+ 144Hz 60Hz U7-255H 16C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT 2Y

Laptop ASUS Vivobook S16 S3607CA-RPA035 16"FHD+ 144Hz 60Hz U7-255H 16C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT 2Y

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 2.822 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.822 KM (najviša uporediva 3.399 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 2.822 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.899 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 3.050 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 3.087 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 3.094 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.158 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.275 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 3.399 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.979 KM Kupi

Specifikacije

Bojasrebrna
BrendASUS
Grupa15 in+/38 cm+ zaslon
Displej40,64 cm (16,0")
KompletWUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz, 300nits, Anti-glare(AG) display
ProcesorIntel Core 7
SSD disk1 TB
DimenzijeBez OS-a
Garancija24M
Priključci2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps),
Garancija mj24
Memorija RAM16 GB
ProizvođačASUS
Brzina čitanja255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS
Miš i tastaturaPrecision touchpad,
Boja Dodatni infoCool Silver
Operativni sistemBez OS-a
Izvorna kategorijaLaptopi
Dodatne informacijeIncluded in the Box: Backpack
Baterija i napajanje70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Displej Dodatni infoWUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, 144Hz, 300nits, Anti-glare(AG) display
Bežično povezivanjeWi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card (*Bluetooth version may change with OS version different.)
Dimenzije Š x D x V35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm (14.06in x 9.87in x 0.63in ~ 0.70in )
Procesor Dodatni info255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS
SSD disk Dodatni infoM.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Broj stranica za ispisIntel Core 7
Priključci Dodatni info1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Memorija RAM Dodatni infoDDR5 on board
Miš i tastatura Dodatni infoBacklit Chiclet Keyboard with Num-key
Baterija i napajanje Dodatni infoTYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.Genelec2.979 KM
28. 10. 2026.eKstore2.899 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.158 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.275 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.399 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.050 KM
28. 10. 2026.Mitalex3.087 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba3.094 KM
28. 10. 2026.PC Market2.822 KM
28. 10. 2026.Genelec2.979 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.050 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.399 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.158 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.275 KM
27. 10. 2026.eKstore2.899 KM
27. 10. 2026.Mitalex3.087 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba3.094 KM
27. 10. 2026.Genelec2.979 KM
27. 10. 2026.PC Market2.822 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.275 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.399 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers3.050 KM
26. 10. 2026.Mitalex3.087 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba3.094 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.158 KM
26. 10. 2026.PC Market2.822 KM
26. 10. 2026.eKstore2.899 KM
26. 10. 2026.Genelec2.979 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.275 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.399 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.158 KM
25. 10. 2026.Genelec2.979 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.050 KM
25. 10. 2026.eKstore2.899 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.684 KM
25. 10. 2026.Mitalex3.087 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba3.094 KM
25. 10. 2026.PC Market2.822 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers3.050 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.158 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.