Škrtica.
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-ST1131 14"3K OLED 120Hz U5-225H 14C/14T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT 2Y

Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-ST1131 14"3K OLED 120Hz U5-225H 14C/14T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT 2Y

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 2.404 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.404 KM (najviša uporediva 3.158 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 2.404 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.469 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.599 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 2.629 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.639 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.789 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.889 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.158 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.515 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.538 KM Kupi

Specifikacije

Bojaplava
BrendASUS
Grupa14 in+/36 cm+ zaslon
Displej35,5 cm (14,0'')
Komplet3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratiom, 120Hz, 1000nits HDR peak brightness, Anti-glare and low-reflection(AGLR) display,
ProcesorIntel Core Ultra 5
SSD disk1 TB
DimenzijeBez OS-a
Garancija24M
Priključci1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps),
Garancija mj24
Memorija RAM16 GB
ProizvođačASUS
Brzina čitanja-225H 1.7 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 14 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS
Boja Dodatni info(Ponder Blue)
Operativni sistemBez OS-a
Izvorna kategorijaLaptopi
Dodatne informacijeIncluded in the Box: Sleeve
Baterija i napajanje75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion
Displej Dodatni info3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratiom, 120Hz, 1000nits HDR peak brightness, Anti-glare and low-reflection(AGLR) display,
Bežično povezivanjeWi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card (*Bluetooth version may change with OS version different.)
Dimenzije Š x D x V31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm (12.30in x 8.67in x 0.59in ~ 0.59in )
Procesor Dodatni info-225H 1.7 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 14 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS
SSD disk Dodatni infoM.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Broj stranica za ispisIntel Core Ultra 5
Priključci Dodatni info1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, XG Mobile supported (GC34)
Baterija i napajanje Dodatni infoTYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.889 KM
28. 10. 2026.ProComp2.515 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.158 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.629 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.789 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.599 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.639 KM
28. 10. 2026.eKstore2.469 KM
28. 10. 2026.PC Market2.404 KM
28. 10. 2026.Genelec2.538 KM
27. 10. 2026.ProComp2.515 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.599 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.889 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.158 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.789 KM
27. 10. 2026.eKstore2.469 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.629 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.639 KM
27. 10. 2026.Genelec2.538 KM
27. 10. 2026.PC Market2.404 KM
26. 10. 2026.ProComp2.515 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.889 KM
26. 10. 2026.Mitalex2.629 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.599 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba2.639 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.789 KM
26. 10. 2026.Genelec2.538 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.158 KM
26. 10. 2026.PC Market2.404 KM
26. 10. 2026.eKstore2.469 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.789 KM
25. 10. 2026.ProComp2.515 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.889 KM
25. 10. 2026.Genelec2.538 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.158 KM
25. 10. 2026.eKstore2.469 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.286 KM
25. 10. 2026.Mitalex2.629 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.599 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba2.639 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.