Škrtica.
Laptop ASUS Zenbook A14 UX3407QA-QD440X 14"FHD+OLED Snapdragon X1-100 8C/8T 32GB DDR5 s1TB W11p 2Y

Laptop ASUS Zenbook A14 UX3407QA-QD440X 14"FHD+OLED Snapdragon X1-100 8C/8T 32GB DDR5 s1TB W11p 2Y

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 3.221 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.221 KM (najviša uporediva 4.094 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 3.221 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.390 KM Kupi
Mitalex Na stanju 29. 10. 2026. 3.430 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.435 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 3.639 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.769 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 4.094 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.311 KM Kupi

Specifikacije

BojaBež
BrendASUS
Grupa15 in+/38 cm+ zaslon
Displej35,5 cm (14,0'')
KompletWUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 60Hz, 600nits HDR peak brightness, Glossy display
ProcesorSnapdragon X Elite
SSD disk1 TB
DimenzijeWindows 11 Pro
Garancija24M
Priključci1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps),
TouchscreenNE
Garancija mj24
Memorija RAM32 GB
ProizvođačAsus
Brzina čitanjaX1 26 100 Processor (30MB Cache, up to 2.97GHz, 8 cores, 8 Threads); Qualcomm Hexagon NPU up to 45TOPS, Qualcomm Hexagon NPU up to 45TOPS
Miš i tastaturaPrecision touchpad,
Boja Dodatni info( Zabriskie Beige )
Operativni sistemWindows 11 Pro
Izvorna kategorija15 in+/38 cm+ zaslon
Dodatne informacijeIncluded in the Box: Sleeve
Baterija i napajanje70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion,
Displej Dodatni infoWUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 60Hz, 600nits HDR peak brightness, Glossy display
Bežično povezivanjeWi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card (*Bluetooth version may change with OS version different.)
Dimenzije Š x D x V31.07 x 21.39 x 1.34 ~ 1.59 cm (12.23in x 8.42in x 0.53in ~ 0.63in )
Procesor Dodatni infoX1 26 100 Processor (30MB Cache, up to 2.97GHz, 8 cores, 8 Threads); Qualcomm Hexagon NPU up to 45TOPS, Qualcomm Hexagon NPU up to 45TOPS
SSD disk Dodatni infoM.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Broj stranica za ispisSnapdragon X Elite
Priključci Dodatni info1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack,
Memorija RAM Dodatni infoLPDDR5X on board
Miš i tastatura Dodatni infoBacklit Chiclet Keyboard, With Copilot key
Baterija i napajanje Dodatni infoTYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions4.094 KM
29. 10. 2026.eKstore3.221 KM
29. 10. 2026.Biscomm3.639 KM
29. 10. 2026.Mitalex3.430 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers3.390 KM
29. 10. 2026.Nabavi.ba3.435 KM
29. 10. 2026.Genelec3.311 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.094 KM
28. 10. 2026.Mitalex3.430 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.639 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.390 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba3.435 KM
28. 10. 2026.eKstore3.221 KM
28. 10. 2026.Genelec3.311 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.390 KM
27. 10. 2026.Genelec3.311 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.094 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.639 KM
27. 10. 2026.eKstore3.221 KM
27. 10. 2026.Mitalex3.430 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba3.435 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
26. 10. 2026.Mitalex3.430 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers3.390 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba3.435 KM
26. 10. 2026.Genelec3.311 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.639 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.094 KM
26. 10. 2026.eKstore3.221 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.639 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
25. 10. 2026.Genelec3.311 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.094 KM
25. 10. 2026.eKstore3.221 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.983 KM
25. 10. 2026.Mitalex3.430 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.390 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.