Škrtica.
Laptop ASUS Zenbook Duo 14 UX8407AA-SN130X 14"3K OLED TOUCH 144Hz U9-386H 32GB DDR5 s2TB W11p 2Y

Laptop ASUS Zenbook Duo 14 UX8407AA-SN130X 14"3K OLED TOUCH 144Hz U9-386H 32GB DDR5 s2TB W11p 2Y

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 9.128 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 9.128 KM (najviša uporediva 11.465 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 9.128 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 9.609 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 9.689 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 9.720 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 10.312 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 10.679 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 11.465 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 9.297 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 9.382 KM Kupi

Specifikacije

BojaSiva
BrendASUS
Grupa13"-14"
Displej35,5 cm (14,0'')
KompletDual 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 144Hz, OLED, Touch screen, 1000nits HDR peak brightness, PANTONE Validated
ProcesorIntel Core Ultra 9
SSD disk2 TB
DimenzijeWindows 11 Pro
Garancija24M
Priključci1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps),
Touchscreenda
Garancija mj24
Memorija RAM32 GB
ProizvođačAsus
Brzina čitanja-386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel NPU up to 50TOPS
Miš i tastaturaDetachable full-size ErgoSense keyboard and precision touchpad
Boja Dodatni info( Moher Gray )
Operativni sistemWindows 11 Pro
Izvorna kategorija13"-14"
Dodatne informacijencluded in the Box: Stylus with wireless charger (ASUS Pen SA205H-MPP2.6 support), Sleeve
Baterija i napajanje99WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Displej Dodatni infoDual 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 144Hz, OLED, Touch screen, 1000nits HDR peak brightness, PANTONE Validated
Bežično povezivanjeWi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card (*Bluetooth version may change with OS version different.)
Dimenzije Š x D x V31.01 x 20.86 x 1.96 ~ 2.34 cm (12.21in x 8.21in x 0.77in ~ 0.92in )
Procesor Dodatni info386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel NPU up to 50TOPS
SSD disk Dodatni infoM.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Broj stranica za ispisIntel Core Ultra 9
Priključci Dodatni info1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Memorija RAM Dodatni infoLPDDR5X on board
Baterija i napajanje Dodatni infoTYPE-C, 100W AC Adapter, Output 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp9.297 KM
28. 10. 2026.eKstore9.128 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions11.465 KM
28. 10. 2026.Biscomm10.312 KM
28. 10. 2026.A1 Team10.679 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers9.609 KM
28. 10. 2026.Mitalex9.720 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba9.689 KM
28. 10. 2026.Genelec9.382 KM
27. 10. 2026.ProComp9.297 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers9.609 KM
27. 10. 2026.Genelec9.382 KM
27. 10. 2026.A1 Team10.679 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions11.465 KM
27. 10. 2026.Biscomm10.312 KM
27. 10. 2026.eKstore9.128 KM
27. 10. 2026.Mitalex9.720 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba9.689 KM
26. 10. 2026.ProComp9.297 KM
26. 10. 2026.Biscomm10.312 KM
26. 10. 2026.A1 Team10.679 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers9.609 KM
26. 10. 2026.Mitalex9.720 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba9.689 KM
26. 10. 2026.Genelec9.382 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions11.465 KM
26. 10. 2026.eKstore9.128 KM
25. 10. 2026.Biscomm10.312 KM
25. 10. 2026.ProComp9.297 KM
25. 10. 2026.A1 Team10.679 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions11.465 KM
25. 10. 2026.eKstore9.128 KM
25. 10. 2026.Biscomm8.452 KM
25. 10. 2026.Mitalex9.720 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers9.609 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba9.689 KM
25. 10. 2026.Genelec9.382 KM
24. 10. 2026.ProComp9.297 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers9.609 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions11.465 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.