Škrtica.
Laptop ASUS Zenbook S 14 UX5406AA-SU272X u9/32G/1T

Laptop ASUS Zenbook S 14 UX5406AA-SU272X u9/32G/1T

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 4.385 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 4.385 KM, ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 13. 9. 2026. 4.385 KM Kupi
Biscomm Na stanju 11. 9. 2026. 4.972 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 31. 8. 2026. 5.226 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 8. 8. 2026. 5.354 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 8. 2026. 5.369 KM Kupi
Kupi Laptop Na stanju 13. 10. 2026. 5.438 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 29. 8. 2026. 5.800 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 5.469 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 29. 10. 2026. 4.709 KM Kupi
Mitalex Nema na stanju 10. 9. 2026. 5.717 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 29. 10. 2026. 6.434 KM Kupi

Specifikacije

OSWindows 11 Pro
CPUIntel
DOBAV-90NB16Q5-M00DA0
GPUIntel Arc 140V
RAM32GB
BojaSiva
Disk1 TB SSD
BrendASUS
Ekran14" 2880x1800
Grupa14 in+/36 cm+ zaslon
StanjeNovo
CPU tipUltra Core 9
Displej35,5 cm (14,0'')
KompletOLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz
ProcesorIntel Core Ultra 9
SSD disk1 TB
DimenzijeWindows 11 Pro
Garancija24M
Na stanju1
KategorijaPrenosnici-Viša klasa
Priključci1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data spee
Garancija mj24 mj
Memorija RAM32 GB
ProizvođačAsus
Brzina čitanjaProcessor 386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® NPU up to 50TOPS
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)14
Miš i tastaturaPrecision touchpad,
Boja Dodatni info( Antrim Gray )
Operativni sistemWindows 11 Pro
Izvorna kategorijaLaptopi
Dodatne informacijeIncluded in the Box: Sleeve
Baterija i napajanje77WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Displej Dodatni infoOLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz
Bežično povezivanjeWi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 6.0 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.)
Dimenzije Š x D x V31.03 x 21.47 x 1.19 ~ 1.29 cm (12.22in x 8.45in x 0.47in ~ 0.51in )
Procesor Dodatni infoProcessor 386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® NPU up to 50TOPS
SSD disk Dodatni infoM.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Broj stranica za ispisIntel Core Ultra 9
Priključci Dodatni infod up to 40Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Memorija RAM Dodatni infoLPDDR5X 32GB ( 32GB LPDDR5X on board )
Miš i tastatura Dodatni infoBacklit Chiclet Keyboard

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
28. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
26. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
24. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
23. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
22. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
21. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
20. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
19. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
18. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
18. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
17. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
17. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
16. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
15. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
15. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
14. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
14. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
13. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
13. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
13. 10. 2026.Kupi Laptop5.438 KM
12. 10. 2026.Kupi Laptop5.438 KM
12. 10. 2026.A1 Team4.709 KM
12. 10. 2026.RedBit Solutions6.434 KM
12. 10. 2026.Kupi Laptop5.179 KM
11. 10. 2026.A1 Team4.709 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.