Škrtica.
Laptop HP 250R G10 i5/16GB/1T/FreeDOS (D13J4ET)

Laptop HP 250R G10 i5/16GB/1T/FreeDOS (D13J4ET)

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.386 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.386 KM (najviša uporediva 1.629 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.386 KM Kupi
PC Market Na stanju 29. 10. 2026. 1.386 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 1.390 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 1.460 KM Kupi
Mitalex Na stanju 29. 10. 2026. 1.480 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 29. 10. 2026. 1.496 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.570 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.590 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 1.629 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.416 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
DOBAV-D13J4ET
RAM16GB
BojaTurbo silver
BrendHP
Grupa15 in+/38 cm+ zaslon
CPU tipi5
Displej39,6 cm (15,6'')
KompletFHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
ProcesorIntel Core 5
SSD disk1 TB
DimenzijeFreeDOS
Garancija1L
Na stanju10
KategorijaPrenosnici-Poslovni
Priključci1 USB Type-C® priključak s brzinom prijenosa signala od 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja); 2 USB Type-A priključka s brzinom prijenosa signala
TouchscreenNE
Garancija mj12mj
Memorija RAM16 GB
ProizvođačHP
Brzina čitanja120U (do 5,0 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti)
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)15.6
Miš i tastaturaTipkovnica pune veličine, otporna na polijevanje, s numeričkom tipkovnicom
Operativni sistemFreeDOS
Izvorna kategorija15 in+/38 cm+ zaslon
Baterija i napajanjevanjski adapter HP Smart od 45 W
Displej Dodatni infoFHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Bežično povezivanjeBežična kartica Realtek s tehnologijama Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2 x 2) i Bluetooth® 5.4
Dimenzije Š x D x V35.98 x 23.6 x 1.17 cm (front); 35.98 x 23.6 x 1.57 cm (rear)
Procesor Dodatni info120U (do 5,0 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti)
SSD disk Dodatni infoPCIe® NVMe™ SSD
Broj stranica za ispisIntel Core 5
Priključci Dodatni info1 priključak za izmjenično napajanje; 1 HDMI 1.4b; 1 kombinirana stereoutičnica za slušalice/mikrofon
Memorija RAM Dodatni infoDDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM
Baterija i napajanje Dodatni infoHP-ova dugotrajna litij-ionsko-polimerna baterija od 41 Wh s 3 ćelije

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.416 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.629 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.590 KM
29. 10. 2026.eKstore1.390 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.570 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
29. 10. 2026.Mitalex1.480 KM
29. 10. 2026.Nabavi.ba1.496 KM
29. 10. 2026.PC Market1.386 KM
28. 10. 2026.ProComp1.416 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.629 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.590 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.570 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.480 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.496 KM
28. 10. 2026.PC Market1.386 KM
28. 10. 2026.eKstore1.390 KM
27. 10. 2026.ProComp1.416 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.629 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.590 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.570 KM
27. 10. 2026.eKstore1.390 KM
27. 10. 2026.PC Market1.386 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.480 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.496 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.629 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.480 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.496 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.570 KM
26. 10. 2026.eKstore1.390 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.590 KM
26. 10. 2026.PC Market1.386 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.570 KM
25. 10. 2026.ProComp1.416 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.629 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.590 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.