Škrtica.
LAPTOP HP 250R G9 15.6" 5-120U 8GB/512GB B39ZCAT

LAPTOP HP 250R G9 15.6" 5-120U 8GB/512GB B39ZCAT

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.160 KM

Ponude iz 4 trgovine. Najniža dostupna cijena: 1.160 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (4)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 1.160 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 1.176 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.171 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.249 KM Kupi

Specifikacije

ModelHP NOT 250 G9 U5-120R, B39ZCAT#BED
PartNoB39ZCAT#BED
Garancija0
ProizvođačHP

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
19. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
18. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
18. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
17. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
17. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
16. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
15. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
15. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
14. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
14. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
13. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
13. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
12. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
12. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
11. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM
11. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
6. 10. 2026.ProComp1.176 KM
6. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
6. 10. 2026.Drinex Computers1.160 KM
6. 10. 2026.RedBit Solutions1.171 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.