Škrtica.
Laptop HP Elitebook 6 G1i 16 U5/16G/512G/W11Pro (AV3Y4AV)

Laptop HP Elitebook 6 G1i 16 U5/16G/512G/W11Pro (AV3Y4AV)

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 2.653 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.653 KM (najviša uporediva 3.109 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 2.653 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 2.790 KM Kupi
Mitalex Na stanju 29. 10. 2026. 2.825 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 29. 10. 2026. 2.833 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 3.035 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.109 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.702 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.727 KM Kupi

Specifikacije

BojaPike Silver
Grupa15 in+/38 cm+ zaslon
Displej40,64 cm (16,0")
ProcesorIntel Core Ultra 5
SSD disk512 GB
Garancija3Y
Priključci1 HDMI 2.1; 1 stereo headphone/microphone combo jack; 1 RJ-45; 1 security lock slot; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered);
TouchscreenNE
Garancija mj36 mj
Memorija RAM16 GB
ProizvođačHP
Miš i tastaturaTipkovnica otporna na prolijevanje, s pozadinskim osvjetljenjem i numeričkom tipkovnicom
Operativni sistemWindows 10 Pro
Optička jedinicane
Izvorna kategorija15 in+/38 cm+ zaslon
Dodatne informacijeIntegrated Intel® I219-LM PCIe® GbE
Baterija i napajanjeHP-ova dugotrajna litij-ionsko-polimerna baterija od 56 Wh s 3 ćelije
Displej Dodatni infoDijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB
Bežično povezivanjeBežična kartica s tehnologijama Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2 x 2) i Bluetooth® 5.3
Dimenzije Š x D x V35.94 x 25.1 x 1.7 cm (rear); 35.94 x 25.1 x 1.09 cm (front)
Procesor Dodatni info225U (do 4,8 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 12 MB L3 , 12 jezgri, 14 niti)
SSD disk Dodatni infoPCIe® NVMe™ M.2 SSD
Priključci Dodatni info2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C®40Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
Memorija RAM Dodatni infoDDR5-5600 MT/s, 2 SODIMM
Baterija i napajanje Dodatni info65 W USB Type-C® adapter

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp2.702 KM
29. 10. 2026.A1 Team3.109 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions3.035 KM
29. 10. 2026.eKstore2.653 KM
29. 10. 2026.Mitalex2.825 KM
29. 10. 2026.Nabavi.ba2.833 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers2.790 KM
29. 10. 2026.Genelec2.727 KM
28. 10. 2026.ProComp2.702 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.109 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.825 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.035 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.790 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.833 KM
28. 10. 2026.eKstore2.653 KM
28. 10. 2026.Genelec2.727 KM
27. 10. 2026.ProComp2.702 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.790 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.109 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.035 KM
27. 10. 2026.eKstore2.653 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.825 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.833 KM
27. 10. 2026.Genelec2.727 KM
26. 10. 2026.ProComp2.702 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.109 KM
26. 10. 2026.Mitalex2.825 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.790 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba2.833 KM
26. 10. 2026.Genelec2.727 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.035 KM
26. 10. 2026.eKstore2.653 KM
25. 10. 2026.ProComp2.702 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.790 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.109 KM
25. 10. 2026.Mitalex2.825 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.035 KM
25. 10. 2026.eKstore2.653 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba2.833 KM
25. 10. 2026.Genelec2.727 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.