Škrtica.
Laptop HP Elitebook 8 G1i 14 U5/16G/512G/W11Pro (C15A8ET)

Laptop HP Elitebook 8 G1i 14 U5/16G/512G/W11Pro (C15A8ET)

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 2.535 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.535 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Dostupnost nepoznata 24. 10. 2026. 2.535 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.597 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.605 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 23. 10. 2026. 2.691 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 22. 10. 2026. 2.740 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 21. 10. 2026. 2.773 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.942 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.653 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.677 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.979 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.049 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-C15A8ET
Bojasrebrna
BrendHP
Grupa13"-14"
Displej35,5 cm (14,0'')
Komplet14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
ProcesorIntel Core Ultra 5
SSD disk512 GB
DimenzijeWindows 11 Pro
Garancija1L
Na stanju4
KategorijaPrenosnici-Poslovni
Priključci2 Thunderbolt™ 4 s USB Type-C priključkom brzine prijenosa signala od® 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja); 1 USB Type-C® priključak s brzinom
TouchscreenNE
Garancija mj12 mjeseci
Memorija RAM16 GB
ProizvođačHP
Brzina čitanja225U (do 4,8 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 12 MB L3 , 12 jezgri, 14 niti)
Miš i tastaturaHP Premium Keyboard – tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem, otporna na polijevanje
Operativni sistemWindows 11 Pro
Optička jedinicane
Izvorna kategorijaPrenosni računari
Dodatne informacijeHP Sure Platform; Senzor za toplinu; HP Tamper Lock; Hallov senzor; Senzor boja sa senzorom osvjetljenja okoline
Baterija i napajanjeHP-ova dugotrajna litij-ionsko-polimerna baterija od 62 Wh s 3 ćelije
Displej Dodatni info14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Bežično povezivanjeIntel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card, non-vPro®
Dimenzije Š x D x V31,56 x 22,2 x 1,17 cm (sprijeda); 31,56 x 22,2 x 1,24 cm (straga)
Procesor Dodatni info225U (do 4,8 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 12 MB L3 , 12 jezgri, 14 niti)
SSD disk Dodatni infoPCIe® NVMe™ SSD
Broj stranica za ispisIntel Core Ultra 5
Priključci Dodatni infoort™ 1.4, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja); 1 HDMI 2.1; 1 kombinirani priključak za stereoslušalice/mikrofon; 1 USB Type-A priključak brzine prijenosa signala od 5 GB/s
Memorija RAM Dodatni info(1x16GB) DDR5 5600 SODIMM, 2 SODIMM
Baterija i napajanje Dodatni info(Baterija je unutrašnja i korisnik je ne može sam zamijeniti. Može se servisirati u sklopu jamstva. Brzo punjenje do 50 % za 30 minuta.); USB Type-C® adapter od 65 W

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp2.653 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.049 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.979 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.942 KM
28. 10. 2026.eKstore2.605 KM
28. 10. 2026.Genelec2.677 KM
27. 10. 2026.ProComp2.653 KM
27. 10. 2026.Genelec2.677 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.049 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.979 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.942 KM
27. 10. 2026.eKstore2.605 KM
26. 10. 2026.ProComp2.653 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.049 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.942 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.979 KM
26. 10. 2026.Genelec2.677 KM
26. 10. 2026.eKstore2.605 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.942 KM
25. 10. 2026.ProComp2.653 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.049 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.979 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.412 KM
25. 10. 2026.eKstore2.605 KM
25. 10. 2026.Genelec2.677 KM
24. 10. 2026.ProComp2.653 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.049 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.979 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.412 KM
24. 10. 2026.PC Market2.535 KM
24. 10. 2026.eKstore2.605 KM
24. 10. 2026.Genelec2.677 KM
23. 10. 2026.ProComp2.653 KM
23. 10. 2026.A1 Team3.049 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions2.979 KM
23. 10. 2026.eKstore2.605 KM
23. 10. 2026.Biscomm2.412 KM
23. 10. 2026.Nabavi.ba2.691 KM
23. 10. 2026.PC Market2.535 KM
23. 10. 2026.Genelec2.677 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.