Škrtica.
Laptop HP Elitebook 8 G1i 14 U5/16GB/512GB/Win11p (CV0P2ET)

Laptop HP Elitebook 8 G1i 14 U5/16GB/512GB/Win11p (CV0P2ET)

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 2.582 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.582 KM (najviša uporediva 3.109 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 2.582 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.653 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.790 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 2.825 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 2.833 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.997 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.035 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 3.109 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.702 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.727 KM Kupi

Specifikacije

Bojasrebrna
BrendHP
Grupa15 in+/38 cm+ zaslon
Displej35,5 cm (14,0'')
Komplet14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
ProcesorIntel Core Ultra 5
SSD disk512 GB
DimenzijeWindows 11 Pro
Garancija1L
Priključci2 Thunderbolt™ 4 s USB Type-C priključkom brzine prijenosa signala od® 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja); 1 USB Type-C® priključak s brzinom
TouchscreenNE
Garancija mj12 mjeseci
Memorija RAM16 GB
ProizvođačHP
Brzina čitanja226V (do 4,5 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 8 MB L3 , 8 jezgri, 8 niti)
Miš i tastaturaHP Premium Keyboard – tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem, otporna na polijevanje
Operativni sistemWindows 11 Pro
Optička jedinicane
Izvorna kategorija15 in+/38 cm+ zaslon
Dodatne informacijeHP Sure Platform; Senzor za toplinu; HP Tamper Lock; Hallov senzor; Senzor boja sa senzorom osvjetljenja okoline
Baterija i napajanjeHP-ova dugotrajna litij-ionsko-polimerna baterija od 62 Wh s 3 ćelije
Displej Dodatni info14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Bežično povezivanjeBežična kartica s tehnologijama Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2 x 2) i Bluetooth® 5.4, bez tehnologije vPro®
Dimenzije Š x D x V31,56 x 22,2 x 1,17 cm (sprijeda); 31,56 x 22,2 x 1,24 cm (straga)
Procesor Dodatni info226V (do 4,5 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 8 MB L3 , 8 jezgri, 8 niti)
SSD disk Dodatni infoPCIe® NVMe™ SSD
Broj stranica za ispisIntel Core Ultra 5
Priključci Dodatni infoort™ 1.4, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja); 1 HDMI 2.1; 1 kombinirani priključak za stereoslušalice/mikrofon; 1 USB Type-A priključak brzine prijenosa signala od 5 GB/s
Memorija RAM Dodatni info16 GB LPDDR5x-8533 MT/s (ugrađeno)
Baterija i napajanje Dodatni info(Baterija je unutrašnja i korisnik je ne može sam zamijeniti. Može se servisirati u sklopu jamstva. Brzo punjenje do 50 % za 30 minuta.); USB Type-C® adapter od 65 W

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp2.702 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.109 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.825 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.035 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.997 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.790 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.833 KM
28. 10. 2026.eKstore2.653 KM
28. 10. 2026.PC Market2.582 KM
28. 10. 2026.Genelec2.727 KM
27. 10. 2026.ProComp2.702 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.790 KM
27. 10. 2026.Genelec2.727 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.109 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.035 KM
27. 10. 2026.eKstore2.653 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.997 KM
27. 10. 2026.PC Market2.582 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.825 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.833 KM
26. 10. 2026.ProComp2.702 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.109 KM
26. 10. 2026.Mitalex2.825 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.790 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba2.833 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.997 KM
26. 10. 2026.Genelec2.727 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.035 KM
26. 10. 2026.PC Market2.582 KM
26. 10. 2026.eKstore2.653 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.997 KM
25. 10. 2026.ProComp2.702 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.790 KM
25. 10. 2026.Genelec2.727 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.109 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.035 KM
25. 10. 2026.Mitalex2.825 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.456 KM
25. 10. 2026.eKstore2.653 KM
25. 10. 2026.PC Market2.582 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.