Škrtica.
Laptop HP Elitebook 8 G2i 16 U5/16G/512G/W11Pro (C5GM3AV)

Laptop HP Elitebook 8 G2i 16 U5/16G/512G/W11Pro (C5GM3AV)

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 3.170 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.170 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 21. 9. 2026. 3.170 KM Kupi
eKstore Na stanju 10. 9. 2026. 3.257 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 3.425 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 3.468 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 10. 9. 2026. 3.472 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.679 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.724 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 3.809 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 10. 9. 2026. 3.317 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.347 KM Kupi

Specifikacije

Bojasrebrna
BrendHP
Grupa15 in+/38 cm+ zaslon
Displej40,64 cm (16,0")
Kompletdiagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB; 40.6 cm (16") diagonal, WUXGA (1920 x 1200), OLED, IPS, anti-glare, 300nits, 95% DCI-P3 with HP Eye Ease
ProcesorIntel Core Ultra 5
SSD disk512 GB
DimenzijeWindows 11 Pro
Garancija3L
Priključci1 HDMI 2.1; 1 stereo headphone/microphone combo jack; 1 nano security lock slot; 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate (powered); 2 Thunderbolt™ 4 withUSB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Del
TouchscreenNE
Garancija mj36 mjeseci
Memorija RAM16 GB
ProizvođačHP
Brzina čitanja335 (up to 4.6GHz Max Turbo frequency,12 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (47 NPU TOPS)
Miš i tastaturaHP Premium Keyboard – tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem, otporna na polijevanje
Operativni sistemWindows 11 Pro
Optička jedinicane
Izvorna kategorijaPrenosni računari
Dodatne informacijeHP Sure Admin ; HP Sure Click ; HP Sure Recover ; HP Sure Run ; HP Sure Sense ; HP Sure Start ; HP Tamper Lock ; Secured-Core PC Enable ;Windows Hello Enhanced SIgn-in Security (ESS) Enable; Absolute
Baterija i napajanjeHP-ova dugotrajna litij-ionsko-polimerna baterija od 62 Wh s 3 ćelije
Displej Dodatni infodiagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB; 40.6 cm (16") diagonal, WUXGA (1920 x 1200), OLED, IPS, anti-glare, 300nits, 95% DCI-P3 with HP Eye Ease
Bežično povezivanjeIntel® Wi-Fi 7 BE211 (2x2) andBluetooth® 6 wireless card, non-vPro
Dimenzije Š x D x V35.9 x 25 x 1.15 cm (front); 35.9 x 25 x 1.55 cm (rear)
Procesor Dodatni info335 (up to 4.6GHz Max Turbo frequency,12 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (47 NPU TOPS)
SSD disk Dodatni info2280 PCIe Gen5 NVMe Value
Broj stranica za ispisIntel Core Ultra 5
Priključci Dodatni info1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™1.4
Memorija RAM Dodatni info(1x16GB) DDR5 5600 SODIMM, 2 SODIMM
Dodatne informacija Dodatni infoHP BIOSphere ; HP DriveLock andAutomatic DriveLock; HP Secure Erase ; HP Wake on WLAN
Baterija i napajanje Dodatni info(Baterija je unutrašnja i korisnik je ne može sam zamijeniti. Može se servisirati u sklopu jamstva. Brzo punjenje do 50 % za 30 minuta.); USB Type-C® adapter od 65 W

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
28. 10. 2026.Mitalex3.468 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.724 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.679 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.425 KM
28. 10. 2026.Genelec3.347 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.425 KM
27. 10. 2026.Genelec3.347 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.724 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.679 KM
27. 10. 2026.Mitalex3.468 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
26. 10. 2026.Mitalex3.468 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers3.425 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.679 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.724 KM
26. 10. 2026.Genelec3.347 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.679 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.425 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.724 KM
25. 10. 2026.Mitalex3.468 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.015 KM
25. 10. 2026.Genelec3.347 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers3.425 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.724 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
24. 10. 2026.Mitalex3.468 KM
24. 10. 2026.Biscomm3.015 KM
24. 10. 2026.Genelec3.347 KM
23. 10. 2026.A1 Team3.809 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions3.724 KM
23. 10. 2026.Biscomm3.015 KM
23. 10. 2026.Mitalex3.468 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers3.425 KM
23. 10. 2026.Genelec3.347 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers3.425 KM
22. 10. 2026.Genelec3.347 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions3.724 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.